Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Pogledah i to čudo - Monca meets Rane meets Drive (praštajte) meets IDJ.

Ali štaznam™, mož da prodje, nije da nije moglo i bolje, bodu oči rupe u scenariju, kao da su ga malo zbrzali samo da se projekat završi što pre, ali sve u svemu još su i solidno sve upakovali s obzirom na to kakva govna iznedrava naša kinematografija zadnjih 10-15 godina. Naslov je više nego nesrećno sklepan i verujem da će to odbiti deo publike al to je što je. 635 csi pak vadi fleke :drool:

Link to comment

Cista krv, Albanci koji vrebaju, sveta smrt. Check, check, double check.

 

Mrsomud je ocigledno mudro birao ekipu jer sem njega svi glume kao da su na prvom citanju teksta.

Link to comment

 odgledo vepra. nije sramotan. da kazem, bolji nego do koske, a losiji nego apsolutnih sto. i dalje je to maksimalno neki nivo nemacke il ruske krimi tv serije. 

ok glume svi, sem onog sto ga obezglave u sijenkama. ovaj mali glavni stakor na momente deluje neubedljivo, al aj kao. ipak je dobio orden od putina.

ima zaista rupa u scenariju, al to je valjda obavezno kod domaceg filma.

al opet, cudno mi kad prodje film, a niko  (sem ovog apsolutno negledljivog cara) se niti derindza niti srice kao vuk kostic.

plitka ali relativno pitka zabava, svakako bolje od vecine dosadasnjih pokusaja da gledaocu deliveruju neku zivotnu mudrost koji se po pravilu pretvore u bljutavi banalni patos.

 

Link to comment
  • 3opge pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...