Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

msm vrv je smeće, al sam ja mišljenja da “domaće” filmove treba gledati u bioskopu. čisto kao podrška napaćenoj kinematografiji. za razliku od književnosti, ovde nema samizdata za soma jevreja

Link to comment

S tim sto su u glavnim ulogama neki kao glumci, od cijeg glumackog umeca jadnost dobija potpuno novu dimenziju. A, mali koliko ne ume. :( Jedino racionalno objasnjenje je da su njegovi roditelji finansirali film.

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

msm vrv je smeće, al sam ja mišljenja da “domaće” filmove treba gledati u bioskopu. čisto kao podrška napaćenoj kinematografiji. za razliku od književnosti, ovde nema samizdata za soma jevreja

brt

-1000

Link to comment
On 26.1.2019. at 14:22, kud u maglu Simoviću said:

gledaj

meni nije bio loš film. moguće što je domaći a moguće i što sam popio dva piva dok sam gledao.

krenulo je užasno. mandoć mi je anti glumac, pa neke dve dispečerke pričaju gluposti, neki mali odvratan.. i onda pojavio onaj nosati glumac sa još dvojicom u kostimima za maskenbal i ulaze u taxi i onda počne film kolko tolko da teče. 

dopalo mi se i što ima hepienda na kraju, što ni negativci nisu bili toliko grozni kakvi su u našim filmovima ( izgleda najbolje se "glume" nasilnici, tu ne treba akademija)..

naše a američko :D

Link to comment
  • 3opge pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...