Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Sranje mi je. Ok ima tenziju neku, to mu priznajem. Biković je komičan. Glogovac dobar. Sve sa bugarima neprijatno. Timotijević opet lik iz alan Forda. Bjela ok gleda/glumi, al brate ne moraš uvek sebi da pišeš ta dojahavanja na konju i rešavanja stvari. 

U onoj 1 jurnjavi su slupali 3 auta, al je potera traljava. 

Drive by shooting jezivo loš. Žika sa dildom? To neki omaž? 

 

Generalno fail na ključnim mestima, uz obraćanje pažnje na detalje i bolju montažu moglo je biti malo bolje. 

 

E da, šta je sa diklićem, ne leži njemu ta dernjava. 

Link to comment

on stvarno tako prica vec duzi niz godina. video sam ga jednom u zvezdara teatru gde je poceo da divlja posle predstave. u kaficu se u jednom momentu poceo da dere na sagovornika nesto u fazonu "ja da njemu dugujem 20k evra???". 

 

Link to comment

Pogledala sinoc, bolje da nisam. Sto vec rekoste, smuljano svasta i nista, holivudske akcije sa sve scenama kod brodigradilista, valjda ne moze prava krimi akcija bez toga... prica suplja, gluma ocaj, mnogo dranja nizasta. Jedino Glogovac dobar, izvukao sta je mogao. Ostalo tuga...

Link to comment

Pa bolje da liči na nešto,nego da ne liči ni na šta by Bregović

 

Najviše me je razočarao rasplet,verovatno su imali nekoliko kombinacija i odlučili se na najgluplju i najjeftiniju 

Link to comment
  • 1 month later...

Konačno lepe vesti

 

 

Ministar kulture i informisanja Vladan Vukosavljević rekao je danas da je Ministarstvo podržalo Kustendorf sa 25 miliona dinara i da je "imalo više para, dalo bi još vše", jer je prema njegovim rečima, u pitanju "tektonski kulturni događaj" značajan za Srbiju, region, Evropu i svet. 

"Džoni Dep, Žak Odijar, Džim Džamuš, Monika Beluči, Aleksej Balabanov, Andrej Končalovski, sad nisam pročitao deo enciklopedije svetskog filma, ovo su imena koja su gostovala na Kustendrofu. Samo ova činjenica govori u prilog zaključku da je reč o najznačajnim kulturnom događaju u Srbiji", rekao je Vukosavljević. 

On je Kustendorf metaforično uporedio sa "malim, galskim selom" iz stripa o Asteriksu, koje se hrabro bori protiv "zlog rimskog carstva". 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3opge pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...