Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

3 hours ago, FPLS said:

Ok je Bikovic, podnosljiv, utrenirao se u Rusiji, rutinski je izneo ovo. Neuporedivo je bolji od Kostica, sto i nije tesko jelte.

 

Nego, postoji li jos neko mlado zensko celjade sem Jovane Stojiljkovic? Prosecna riba, ispodprosecna glumica, a bas je forsiraju u poslednje vreme, iskace iz frizidera. 

Jovana Stojiljkovic je srpska Anna Kendrick koja ne ume da peva. Problem sa njom u ovom filmu nije sto ne ume da glumi, nego zato sto bas niko ne moze da poveruje da ne da je smuvala onakvog frajera kao sto je Bikovic, nego ga pre jutarnje kafe dovodi na raport da pricaju o buducnosti njihove veze... meseca dana posto je Bikovic kupio stan i poceo da zivi sa njom. A Bikovic samo trepce ki svraka na jugovinu, jer ima strah da ga onakva riba kao Jovana ne ostavi. Jel' stvarno nije bilo para da Bikovicu nadju zensku da valja, nego mu umuvase ovu tri cetvrtinu od zene?

 

In other news, Miodrag Radonjic je pokidao. U startu mu poverujes da je sitni kriminalac, po malo neuracunljiv kad ga se izvede iz takta, al' spreman da popije metak za druga ako treba. Ristepak. 

 

Na drugom kraju spektra je Milos Timotijevic. Kako se film blizi kraju njega ima sve vise, a interesovanje kako ce da se film zavrsi drasticno opada. Sto je samo po sebi lose, a jos gore za Milosa kad se uzme u obzir da je njegov lik katalizator dogadjanja u poslednjih pola sata filma.

 

Sve u svemu dobar film. Ima jurenje kolima, ima kasapljenje, ima pucanje, ima sve. Scenu seksa sa Jovanom sam izbrisao iz pamcenja.

Link to comment
3 hours ago, morgana said:

 

ni meni fama oko jovane stojiljkovic nije najjasnija.

 

 

ni meni nije bila jasna fama oko one glumice iz Ubistva njegovog oca i još nekih serija 

kad ono posle par meseci ode kod Teodosića

tako će i ova posle dobrog PR da mazne nekog  Kolarova ili  da padne na čari nekog biznismena 

Link to comment

Ona je na vreme odradila taj pr, bila je sa bogdanovićem. Ali nije bila baš tako loša, pride pojavljuje se samo na početku, kasnije u tragovima. Ono što je mene nerviralo je konstantno dranje u filmu i psovanje. Ok, kapiram da autor misli da mafijaši ne umeju normalno da razgovaraju, ali ga pretera.

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Ali nije bila baš tako loša, pride pojavljuje se samo na početku, kasnije u tragovima. 

Slazem se. Ja sam malo nespretno formulisao, hteo sam da kazem da u filmu nije toliko veliki problem njena gluma koliko odluka reditelja da se uopste pojavi u toj ulozi, s' obzirom ko joj je partner.

Link to comment
11 hours ago, FPLS said:

Nego, postoji li jos neko mlado zensko celjade sem Jovane Stojiljkovic? Prosecna riba...

 

Gluma na stranu, ili si žensko kao Morgana i u tom slučaju potpuno razumljivog stava, ili... nema ili. Jbt ako je ona prosečna, šta je top?

Link to comment
11 hours ago, zorglub said:

 

Gluma na stranu, ili si žensko kao Morgana i u tom slučaju potpuno razumljivog stava, ili... nema ili. Jbt ako je ona prosečna, šta je top?

 

 

isuse.

Link to comment
6 hours ago, Ros said:

odlican je juzni vetar. 

mene ubi poslednji pozdrav glogovcu na pocetku filma. :(

evo i sad

Glogovac razbio u juznom vetru. Kad se on pojavi u kadru, odjednom sve ima smisla i sve ispadne kako treba. Tuga ga vise nema.

Link to comment
  • 3opge pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...