Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

8 hours ago, Nikodije said:

 

ne. ja sam ga gledao u pozoristu dva puta i video sam koliko moze da bude dobar kada ima sa cime da radi. posebno je paliluski roman bio upectaljiv, gde glumi prilicnog gada, i to vrlo dobro. njegov problem je sto je snimao kojekakve sladunjave treseve ovde i u rusiji, pa je nekako po tome obelezen, tako da mu je ovako nesto bas trebalo

nikad nisam gledala bikovica van limunada uloga ali i tu se itetako nazire opasan talenat. mogao bi da bude zloca najgora na svetu da ima prilike da je igra. on je kao pokusaj gasenja vatre pa se samo dimi. jedva cekam da zapali sve....ima da uzivamo. bar jedan od nasih glumaca (pored bojana dimitrijevica) koji je cist talenat. i blago za oci i dusu :D

 

 

Link to comment
Ispade bikovic srbski kris volken
:D

Ja ga, bez prethodnog znanja, gledah u jednoj predstavi, i pitah se posle ko je u pozorištu kome bio dužan pa je morao na taj način da vrati :D Ili je to pokušaj da se dovede još publike, mada Narodno generalno nema taj problem..Valja ipak istaći da sam gledala i dosta losiju glumu.

Kada sam sela na svoje mesto i bacila malo pogled okolo, videh mnogo ushicenih tinejdžerki i pomislih da su tu svi sa školom, a kada je počela predstava, bilo mi je jasno. Nikada do tad nisam videla toliko aparata i fotkanja tokom predstave.
Link to comment

Ma, ako bude dovoljno radio i snimao, gluma se, kao i sviranje i sve ostalo, vremenom nauči.

Smejali smo se Kičiću s razlogom na početku. Al' eno ga sad, u Senkama je bio sasvim dobar. Dakle, naučio je.

Link to comment
14 minutes ago, Bujodrag said:

Ma, ako bude dovoljno radio i snimao, gluma se, kao i sviranje i sve ostalo, vremenom nauči.

Smejali smo se Kičiću s razlogom na početku. Al' eno ga sad, u Senkama je bio sasvim dobar. Dakle, naučio je.

 

a mozda da pogledas film? mozes i da ne gledas, pa da pricas da nisi gledao, ako te to vise uzbudjuje, ali imaces vise informacija o onome o cemu pokusavas da diskutujes ako budes gledao. ja mislim da je ovde napravio sasvim dobru ulogu, i da nije upropastio film, kako bi ga recimo upropastio vuk kostic npr, da je igrao ovo. a vuk kostic je nekako "vidjen" za ovakve uloge. bikovic je 100 puta bolji glumac

Link to comment

Ok je Bikovic, podnosljiv, utrenirao se u Rusiji, rutinski je izneo ovo. Neuporedivo je bolji od Kostica, sto i nije tesko jelte.

 

Nego, postoji li jos neko mlado zensko celjade sem Jovane Stojiljkovic? Prosecna riba, ispodprosecna glumica, a bas je forsiraju u poslednje vreme, iskace iz frizidera. 

Link to comment
26 minutes ago, Nikodije said:

 

a mozda da pogledas film? mozes i da ne gledas, pa da pricas da nisi gledao, ako te to vise uzbudjuje, ali imaces vise informacija o onome o cemu pokusavas da diskutujes ako budes gledao. ja mislim da je ovde napravio sasvim dobru ulogu, i da nije upropastio film, kako bi ga recimo upropastio vuk kostic npr, da je igrao ovo. a vuk kostic je nekako "vidjen" za ovakve uloge. bikovic je 100 puta bolji glumac

 

 

Ma jok, negledanje je rezervisano samo za Drajv.

 

I ne diskutujem ja o njegovoj glumi, ni ne znam kakav je. Samo kažem da se to može naučiti. 

Drugi su govorili da ne zna da glumi.

 

Kad sam prvi put seo za bubnjeve, ispao sam pravi antitalenat i dva najbolja drugara su me nedeljama zajebavala. Inat i želja da ih demantujem su me naveli da vežbam. A kasnije sam postao sasvim dobar bubnjar.

Dakle, naučljivo je. 

Uvek kad u društvu neko sa setnim uzdahom  spomene svoju neostvarenu želju da svira neki instrument, ja uvek kažem: Uzmi, vežbaj i nauči. Ako sam mogao ja onda može svako.

 

 

 

Link to comment
40 minutes ago, FPLS said:

 

Nego, postoji li jos neko mlado zensko celjade sem Jovane Stojiljkovic? Prosecna riba, ispodprosecna glumica, a bas je forsiraju u poslednje vreme, iskace iz frizidera. 

 

ni meni fama oko jovane stojiljkovic nije najjasnija.

 

 

Link to comment
  • 3opge pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...