Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

1 hour ago, colonelo said:

 

a brat joj je Predrag Marković (Kviskoteka, istorija, SPS...)

to sam znala, i za dobricu ćosića da je neki rod, ali povezanost sa žikinom dinastijom mi je promakla.

dimitrije vojnov ima talenta za zavere. trebalo bi da napravi jedan ozbiljan scenario o uticaju tajnih službi na srpsku dramaturgiju :D

Link to comment

dimitrije smislio zaplet, nije promenio imena i smestio radnju oko sledeceg vaskrsa. i onda seo ziv da se chudi. s druge strane, kao neshto poznajem neke umetnike koji nikad nishta od srbije ne dobiju, pa kad se iskilave pa neshto i snime, eto dimitrija da sere. vrlo subjektivno ga grdno zalim :rolf:

neka se zove otpisani 2 sa osvetom :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment

e, neće bica biti tužna, njoj će rts ekranizovati neku dramu.

(tja, možda i hoće, i milena marković je na spisku za ekranizaciju)

 

Na predlog profesora Gorana Pekovića, a u dogovoru sa glavnim i odgovornim urednikom Kulturno-umetničkog programa Nebojšom Bradićem, odabrana su tri dela: "Beogradska trilogija" Biljane Srbljanović, "Paviljoni" Milene Marković i "Ne igraj na Engleze" Vladimira Đurđevića.

 

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/125/drustvo/3022763/saradnja-rts-a-sa-umetnickim-fakultetima.html

Link to comment

kad smo kod porekla, i ona se može pohvaliti rodbinskim vezama sa karadžićem, ako se ne varam,

ne bih ja da sam na njenom mestu potezala rođake :)

Link to comment
51 minutes ago, svashtabezneshto said:

kad smo kod porekla, i ona se može pohvaliti rodbinskim vezama sa karadžićem, ako se ne varam,

ne bih ja da sam na njenom mestu potezala rođake :)

 

Pretpostavljam da nije Vuk?

Edited by Ras
Link to comment
  • 3opge pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...