Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Jes to je to, plus je imao Kovacevic nedavno neku full blown Nedic  Vucic izjavu. Nesto tipa, okruzeni smo NATO zemljama, mi vise ne mozemo da ginemo, treba sacuvati supstancu naroda i sve tako. 

 

 


 

Link to comment

a da, negde sam i čuo koliko je knjižio

ono, gradski trač

 

 

 

 

e

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Vala, nije mi nešto žao što nisu isfinansirali nešto od pisca "Mi nismo anđeli 3", "Malog bude" i "Jeseni samuraja". Tih vodvilja i previše, svakako. 

Link to comment
27 minutes ago, kobni zelaya said:

Kad bi samo u tome bila razlika između Kovačevića i Vojnova.....

naravno, nisu ni u istom koordinatnom sistemu, a i dimitrije nije vaspostavio cenovnik

Link to comment

Ako ja taj njegov scenario toliko dobar,kao i sam projekat,koji već ima podeljene uloge i plan distribucije ,zašto onda cmizdri 

za 30 miliona dinara ,kao da je to neki novac u šoubiznisu

 

Komisija je preporučila Upravnom odboru FCS da, ukoliko postoji mogućnost, podrži i razvoj projekata „Povratak Žikine dinastije” po scenariju Milene Marković i u režiji Milana Todorovića, i „Biće novih leta” Gvozdena Đurića.

 

Žikina dinastija :frust: ,šta li ovo treba da bude 

Link to comment
9 hours ago, gospa buba said:

po scenariju the milene markovic?

bica ce da se besi :hihi:

sent from bubamoto
 

:lolol: pa ja ovo nisam znala... sad sam se bavila istraživačkim novinarstvom na guglu. to je ona. otac scenarista žikinih dinastija, hajde da se volimo i tome slično... stvarno je greota da se ne snimi nastavak.

Link to comment
2 hours ago, slepa živana said:

:lolol: pa ja ovo nisam znala... sad sam se bavila istraživačkim novinarstvom na guglu. to je ona. otac scenarista žikinih dinastija, hajde da se volimo i tome slično... stvarno je greota da se ne snimi nastavak.

 

a brat joj je Predrag Marković (Kviskoteka, istorija, SPS...)

Link to comment
  • 3opge pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...