Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

On 5.5.2018. at 22:16, April said:

Izvinjavam se što prekidam foodtroll, ali upravo odgledao Muškarci ne plaču. Doubar, mnogu doubar

 

+1

 

Odlican film, gluma na vrhunskom nivou.

Link to comment
  • 1 month later...
2 hours ago, ToniAdams said:

znam da je glupo komentarisati neciji izgled, ali, jebote, na sta lici

Lici na to da ce jedan od prvih projekata saveta biti SF Horor u kome ce osoba glumiti :vikleri:

Link to comment

 

ja bih se vratio na klopu u nasem filmu, evo par nepomenutih scena...

 

rostilj na livadi u ko to tamo peva - snicla, seljacki hleb iz furune i mladi luk. uvek mi krene voda na usta. 

beli bora uleti u vreme rucka da valja perje pa stave tanjir ispred njega i sipaju supu s domacim rezancima koji vise iz kasike i lepe se za bradu. leleeeeeee. 

 

inace, ne bih se slozio sa stavom da klopa u nasoj kinematografiji ima neko bitno mesto. ima kod nas klope na filmu ali nema puno uzivanja, meraka, hedonizma, uglavnom zato sto je nas odnos prema hrani takav. osim u slucajevima slavlja i ponekog porodicnog nedeljnog rucka, mi generalno zbrckamo klopu tek da se nesto pojede i to se reflektuje na film. e, sad, taj nas odnos prema hrani se poslednjih par decenija menjao na bolje (i jos se menja) pre svega zahvaljujuci popularizaciji kuvanja kroz kuvarske programe ali jos uvek dosta kaskamo za ozbiljnim gastronomijama - i u zivotu i na filmu. 

 

 

Link to comment
  • 3opge pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...