Jump to content
hazard

Grupa E

Recommended Posts

Daddy Cool
Jbeni strim sa litvanskim komentatorom i Dirkasom Novickisom i Krisasom Kejmanasom... :)Kad sam pomislio da Dirk ne može biti više prebiVen i pri tome totalno nezaštićen od sudija nego protiv Španije, onda su došli ovi...za napad svaka im čast čak večeras nisu šutnuli ni 10 trojki, Valančiunas se jako brzo otvara na piku za jednu peticu...
Dirk je morao da igra racionalnije, ne samo veceras nego u vecem delu EP. Previse je toga uzeo na sebe, a videlo se da nije potpuno spreman. Postovanje Nemcima za borbu protiv Litvanaca, tacno se videlo kakva su radnicka reprezentacija, koja ore i kida 40 minuta.Inace, sve poene osim one trojke Svethelma pri kraju su dali Kaman, Dirk, Safarcik i Bencing.Sto je najludje, prica se vec da ce Dirk igrati na EP 2015. ako Nemacka dobije organizaciju! :) Mada ce u tome imati ostrog protivnika - KSS i Djilasa!

steins
Dirk je morao da igra racionalnije, ne samo veceras nego u vecem delu EP. Previse je toga uzeo na sebe, a videlo se da nije potpuno spreman. Postovanje Nemcima za borbu protiv Litvanaca, tacno se videlo kakva su radnicka reprezentacija, koja ore i kida 40 minuta.
+1 gledajući utkamicu mislio sam o tome, a onda mi se učinilo da švabama najviše fali jedan kvalitetan plej, koji će malko da organizuje igru ili da sam povuče a ne da se gura Dirku svaka lopta na 8 sekundi pred kraj napada. doduše pitanje je koliko bi to bilo realno, ali nemam utisak da je ovaj bio nešto lud od želje da svaki napad izvlači keštenje iz vatre.

*edited by mod

Ma stize to Dirk u Sloveniji u prvom mecu vec ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...