Jump to content
IGNORED

Mućke


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Razzmatazz

    13

  • Marvin (Paranoid Android)

    8

  • bergasa19

    7

  • Arkadija

    6

nemam običaj da plačem zbog filmova ili knjiga, a tek zbog serija, ali to kada su se obogatili, mislim da sam plakala skoro pola sata
Ja nisam baš pola sata, ali moram da priznam da mi je kanula muška suza najteža.
Link to comment
Između ostalog i zbog toga što bi morali da ih sinhronizuju, a time bi izgubili ceo draž serije. Kao što su uradili sa Allo Allo, sad kad su se napokon odvažili da je prikažu i u DE. I naravno, upropastili sve - ništa više nije bilo smešno. Jedino Herr Flick zvuči realno.Mada je glavni razlog tome to što nemački smisao za humor nije odmakao od Čaplinovskog padanja i šutanja u dupe.
ni severnoamericki kontinent nikad nije cuo za njih, zato sto bi morali da ih zbog koknija subtitluju, a to je vec ovde, jel, nedopustivo. (Caplin je prebrutalan za kanadski smisao za humor)
Link to comment

Najbolji kraj epizode koje pamtim je kada Del gubi sve pare na kartama ali za kraj nudi opkladu u bacanje novcica (sa dva pisma) za sve ili nista a Rodni koji to zna dok je novcic u vazduhu kaze "Glava!"

Link to comment

Šta reći, sve ste kazali™.Ubedljivo najbolji sitcom ikada, sa castingom kakav se neće sastaviti dok je sveta i veka. Toliko autentičnih likova maestralno odglumljenih teško da će se nađe ponovo na istom mestu. Naravno, kako reče Del "Saliven im daje municiju, oni samo pucaju". Ali da nema njega i Rodnija, Deke, Trigera, Bojsija, džaba svaka municija. A sada Rodni, idi u kuhinju i stavi glavu u mixer. :DA epizoda kada je izgoreo ispod solarijuma Rodni? Mada, to je ista ona koju ste spominjali kada je Del išao na zmaja, pa slao signale Rodniju da se lati bežičnog telefona, a Rodni ga kulira, namigne, kao sve je pod kontrolom :DJa slinio ko malo dete kada su se bogati vratili u stan. :( I na još X mesta...Šta reći, ne može da dosadi, sve da me neko veže i pusti mućke i drži me tako godinama. :)

Link to comment

Pored svega navedenog prosto je neverovatno kako ta serija salje pozitivne vibracije. Tu se porodica i privrzenost nikada ne dovode u pitanje.Ne mogu da nadjem meni najjaci deo kada Del i Rodni pisu scenario za film pa se napiju. Ona zvaka sa nosorogom meni je vrh vrhova.

Link to comment
Ne mogu da nadjem meni najjaci deo kada Del i Rodni pisu scenario za film pa se napiju. Ona zvaka sa nosorogom meni je vrh vrhova.
Joj, jel to onaj scenario što liči na sadržaj Losta?
Link to comment

daklen, najača serija ikada.jedna od genijalnijih epizoda je sa polovnim kosačicama trave, kada Rodney vuče par genijalnih poslovnih poteza :DNisam uspeo da pronađem baš taj clip, kada njih dvojica na kraju epizode sede i kada mu Rodney saopštava da je uložio u novu turu kosačica, ali ima ovaj -http://www.youtube.com/watch?v=WAynvmMoWaAisto tako, iz perspektive sadašnje popularnosti belog sporta u nas, genijalna je i ona scena kada muvaju dve trebe u diskoteci - Rodney je international tennis player, pobedio je Jimmy-ja Connely-ja sa 9-2 u finalu Miami-ja koji se igra u zatvorenom jer je jednoj od njih bilo cudno kako Rodney nije pocrneo u Miamiju :lol:

Link to comment
isto tako, iz perspektive sadašnje popularnosti belog sporta u nas, genijalna je i ona scena kada muvaju dve trebe u diskoteci - Rodney je international tennis player, pobedio je Jimmy-ja Connely-ja sa 9-2 u finalu Miami-ja koji se igra u zatvorenom jer je jednoj od njih bilo cudno kako Rodney nije pocrneo u Miamiju :lol:
:lol: genijalna serija, sve je vec receno na prethodnim stranama, da ne ponavljam hvalospeve. Edited by Sundance Kid
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...