Jump to content
IGNORED

Mućke


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ja ne pamtim da sam nekad pri shaltanju kanala naleteo na Mucke i nastavio sa prebacivanjem.Bilo koja epizoda , bilo kad da je pocela - ja je odgledam do kraja.Neke epizode znam napamet ali ima i onih koje sam odgledao samo par puta.Bila je neka kad prave ili nalaze neko skloniste na krovu zgrade.Secam se da je bile dosta dirljiva ali nikad ponovo nisam naleteo na nju.

Link to comment
  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Razzmatazz

    13

  • Marvin (Paranoid Android)

    8

  • bergasa19

    7

  • Arkadija

    6

Secam se da je bile dosta dirljiva ali nikad ponovo nisam naleteo na nju.
Ta je odlična, kad Del nabavi montažno sklonište od atomskog udara, pa vežbaju da prežive ako dođe do rata...
Link to comment
Što nisu prikazivane u Nemačkoj?
Između ostalog i zbog toga što bi morali da ih sinhronizuju, a time bi izgubili ceo draž serije. Kao što su uradili sa Allo Allo, sad kad su se napokon odvažili da je prikažu i u DE. I naravno, upropastili sve - ništa više nije bilo smešno. Jedino Herr Flick zvuči realno.Mada je glavni razlog tome to što nemački smisao za humor nije odmakao od Čaplinovskog padanja i šutanja u dupe. Edited by Razzmatazz
Link to comment
Ta je odlična, kad Del nabavi montažno sklonište od atomskog udara, pa vežbaju da prežive ako dođe do rata...
E jeste, ima onaj deo od par minuta kada potpuno iznebuha Deka kreće da priča o užasima rata. Prosto te iznenadi, mrtvački ozbiljan govor, još kamera zumira sve na njega.I onda, briljantno, nekoliko trenutaka teške tišine, a zatimRodney: "I could never wear British uniform on the principle"Del: "What principle?"Rodney: "On the principle that Russians might shoot at it"
Link to comment

Mani je najbolja scena, kad već pričamo, ona kad se kartaju, Bojsi vara, i uzima pare Delu... I nakraju, zadnje deljenje, bez limita...I Bojsi dobija govno od karata, ali, odjednom ima 4 kralja... Del stavlja na kocku sve, i još zajmi pare od Trigera...Bojsi pokazuje 4 kralja...Del zavlači 5 minuta, priča priče i onda pokazuje dva para, par crvenih kečeva i par crnih kečeva :)Na Bojsijevo pitanje odakle ti kečevi, ovaj mu kao iz topa odgovara, odakle tebi kraljevi, kad znam šta sam ti podelio... :)Genijalna scena, genijalna...

Link to comment

Rodio sam se 1987. sto ce reci da je u to vreme serija vec uveliko bila u repriznom modu po tada jugoslovenskim televizijama, a bukvalno jedna od najstarijih slika urezanih u moje secanje (dakle, to spada u one fragmente/slicice koje vam ostaju iz bukvalno prve tri godine zivota, koje inace slabo pamtimo) jeste prljavi zuti kombi pred kraj najavne spice, bas ovaj kadar:i039205.jpg

Link to comment

Talking about naming Del's babyTrigger: If it's a girl they're gonna name it Sigourney, after the actress. And if it's a boy they're gonna name him Rodney, after Dave. Jedno vreme sam ih gledao pre spavanja, odgledam lepo 2,3 epizode i spavam ko dete. There is a rhino loose in the city scenu mogu uvek da gledam.The making of OFAH

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...