Jump to content
IGNORED

The Sopranos


korindjar

  

124 members have voted

  1. 1. Najjači lik u seriji vam je:



Recommended Posts

30 minutes ago, *edited by mod said:

Pa svakako da je Lil Karmajn u najmanju ruku morao da aminuje. Ali mi deluje da su ga na kraju i Poli i Petsi pustili niz vodu.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

"idiot" who spends his time "fixing wet t-shirt contests"?

Link to comment
  • 2 months later...

Ubili Adrijanu La Servu. Pu jebem ti seriju ti jebem. Trenutno mi show izgleda ovako: sve same gomile hodajucih govana, na celu sa Krisom i Tonijem koji kao imaju neka "osecanja" i lazu cim jebeno zinu. Sto se mene tice, mogu medjusobno da se potamane u sledecoj epizodi, ni najmanje ne marim ni za jednog lika u seriji.

Link to comment
 
 
 
3 hours ago, Meazza said:

Ubili Adrijanu La Servu. Pu jebem ti seriju ti jebem. Trenutno mi show izgleda ovako: sve same gomile hodajucih govana, na celu sa Krisom i Tonijem koji kao imaju neka "osecanja" i lazu cim jebeno zinu. Sto se mene tice, mogu medjusobno da se potamane u sledecoj epizodi, ni najmanje ne marim ni za jednog lika u seriji.


Osim Artijeve zene, prilicno ispravna + dobra picka. 

Link to comment
12 minutes ago, ToniAdams said:

a sta si ocekivao?

fakat jedan od snaznijih televiziskih momenata.

 

Sta ima da ocekujem, morala je da nastrada, to je bilo jasno. Jedina OK osoba u celoj seriji.

Link to comment
a sta si ocekivao?
fakat jedan od snaznijih televiziskih momenata.
Garant je gledo Zicu pa video kako Bubbles sedi sa Kimom u kolima parkiranim 10 metara od dilera i sad misli da to tako moze i da se tako ponasanje tolerise.
Link to comment

Odgledao sam prvu epizodu zadnje sezone kad uncle Junior puca u Tonija i ovaj bespomocno lezi na podu. Savrsen kraj serije, tako da cu ostatak da izbrisem i da smatram da se ovako zavrsilo. A u kurac.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...