Jump to content
IGNORED

The Sopranos


korindjar

  

124 members have voted

  1. 1. Najjači lik u seriji vam je:



Recommended Posts

Nadam se da će u filmu biti scena o kojoj je Tonijeva sestra pričala, kako je njihov otac pred njima propucao majčinu punđu jer mu je nešto zvocala dok su se vozili. Ako to ne snime neću gledati film niti ću ih ikad više reprizirati.

Link to comment

Ove godine nisam ali zadnjih šest-sedam sam redovno koristio prve dana januara za reprizu :)

I opet bih dao glas Poliju.

Edited by fikret selimbašić
Link to comment
  • 4 weeks later...
On 23.1.2019. at 19:33, fikret selimbašić said:

Nadam se da će u filmu biti scena o kojoj je Tonijeva sestra pričala, kako je njihov otac pred njima propucao majčinu punđu jer mu je nešto zvocala dok su se vozili. Ako to ne snime neću gledati film niti ću ih ikad više reprizirati.

 

Sto me podseti na onu proslavu Tonijevog rodjendana i igranje monopola dok u pozadini ide Take five i naravno epske tuce izmedju Tonija i Bobija (kada je Dzenis i ispricala tu pricu)

 

 

Link to comment

Konačno sam i ja dovršio. Da ne tupim puno, sve je manje više već rečeno, ja sam naravno na strani da je ubijen u zadnjoj sceni, ali me zanima koji je opšti konsenzus po pitanju ko ga je izdao i naručio ubistvo?

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...