Jump to content
IGNORED

The Sopranos


korindjar

  

124 members have voted

  1. 1. Najjači lik u seriji vam je:



Recommended Posts

1 hour ago, ToniAdams said:

poceo da gledam intervju, medou je :wub:

 

+1

Jamie sada ima isto godina koliko Edie na pocetku serije, ali joj ne bih dao vise od 30..

 

A lepo je videti da se Hesh i Uncle Jun dobro drze za svoje godine. Kad se Dominic zaplakao.. uh. Bas dirljiv momenat..

 

Tony je oduvek bio Paulie. Uopste me ne cudi sto je Chase napisao lik specijalno za njega. Zao mi sto je ocigledno bolestan, tesko govori, a vidi se da i dalje voli da prica stoseve..

 

edit: Inace, proslo je mozda 7-8 godina kako sam poslednji put odgledao Sopranose. Ova godisnjica taman lep podsetnik da je vreme za rewatch.

 

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Sopranove sam otkrio kasno. Serija je davno već bila prestala da se emituje i mogao bih da kažem da sam gledao na nagovor sina i to ne baš direktan nagovor. Više je to bilo iz potrebe da imamo neku zajedničku temu, u vreme kada je tih tema prirodno počelo da ponestaje.

On je gledao i često mi prepričavao skečeve sa hranom (Italijani su i stalno jedu, imaš restoran, pa kuvara, pa uličnu hranu, itd... itd...). Došao je do Litl Stivena, pa preko njegove imitacije do Ala Paćina, pa smo onda gledali Dog Day Afternoon, Serpico, itd...

Mislim da sam seriju počeo da gledam u kasno leto, u vreme kada se nekako prepustim lenčarenju. Odmor je prošao, a još uvek je prevruće da se bilo šta korisno radi i da nije bilo tog impulsa verovatno ne bih ni do danas gledao, a koliko me mrzi da gledam serije i vezujem se za nove likove da se sve događalo u zimu i da sam imao vremena na raspolaganju verovatno bih ponovo gledao Kapelske kresove.

I nije trebalo mnogo da se primim, da ne prepričavam... 

U isto to vreme suočavao sam se sa napadima panike. Locirao sam uzrok i uz svu vežbu i pripreme, trebalo je da prođe izvesno vreme da strah da ću doživeti fatalni srčani udar i završiti (najčešće) za stolom u kancelariji, pred ostalim kolegama, ili na kasi u Maksiju prebrodim.

Jedan od dana koji je bio lep i koji je došao nakon par kišnih, vozimo se on (moj sin) i ja preko Gazele i predložio sam da prošetamo oko Ade, na šta je on i pristao (iznenađenje!). I tek smo započeli šetnju po stazi na kojoj gotovo nikoga nije bilo, kada se meni zamračilo pred očima i uspeo sam da pogledom pređem preko nasipa, uhvatim odblesak svetla Sunca od jezerske vode i obuhvatim drvored sa one strane pre nego što sam čučnuo, presamitio se, zadržao prstima da se ne prevrnem i rekao samo malo , na šta mi je odgovoreno: Ustani, nemoj da nas blamiraš! :)

I ustao sam, praktično odmah, rekao da se ne osećam baš najbolje, da mi je u stomaku loše još od ručka i da prekinemo šetnju i krenemo nazad, možda da potražim i pojedem nešto slatko, kad me je preseklo jedno A ti k'o Toni?

Link to comment

jeste :)

 

ono gore je skroz dirljivo, a pri tome i krajnje pametno i odmereno moderirano okupljanje, bas volim sto sam pogledala.

pridruzujem se toniju za danemoru, dosta kvaliteno iznenadjenje.

 

 

Link to comment
19 hours ago, Ras said:

Misliš li na suprugu Malog Stivena (supruga i u seriji)?

 

Na sta lici jbt... Junior izgleda bolje od nje sto puta :D

Meadow je stvarno med

Sad mi se gleda opet. Inace, najjace mi je odnos Paulie-Chris. Kad zaglave u onoj sumetini, smrzavaju se i jedu kecap. ..neprocenjivo

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...