Jump to content
IGNORED

The Sopranos


korindjar

  

124 members have voted

  1. 1. Najjači lik u seriji vam je:



Recommended Posts

Zanimljivo je da Members only ubije i McNultya

Btw members only odlazi u toalet a u restoranu zvone samo ulazna vrata, odnosno usla je Meadow. Teorija je da ona ubija Tonya? :D

Link to comment

Stavi u spojlere, vidis da ima ko jos nije gledao.

 

Spoiler

Ne. Kad god zvono zazvoni, toni podigne glavu i baci pogled na vrata, a onda mi vidimo ono što on vidi.

Kad zvono zazvoni jer je ušla meadow, toni podigne pogled... I onda crno.

 

Link to comment

U Kumu Michael ide na pregovore, predzepavaju ga i drugacije ne moze da unese pistolj u restoran osim da ga ranije ostave u klonji.
Members only bi tim teorijama trebao biti random vojnik kog niko ne zna i moze komotno da udje sa pistoljem. Nema potrebe da ide u toalet.

Link to comment

E, sad ste mi sve zajebali. Odbijam da gledam seriju gde se sve najvažnije dešava u klonji. Verovatno ni ne peru ruke a sigurno nema ni golotinje.

 

Gledaću Senke nad Balkanom opet a žicu ostavljam vama da se besite u klonjama.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 7.10.2018. at 3:27, Bujodrag said:

E, sad ste mi sve zajebali. Odbijam da gledam seriju gde se sve najvažnije dešava u klonji. Verovatno ni ne peru ruke a sigurno nema ni golotinje.

 

Gledaću Senke nad Balkanom opet a žicu ostavljam vama da se besite u klonjama.

 

Prica o Klonji je iz Sopranosima doduse tek na kraju. Tu imas dosta golotinje jer Toni em jebava mlade ruskinje em drzi striptiz klub.

 

Nevezano za sve to treba da odgledas Wire.

Link to comment

Evo me upravo na pola druge sezone. Dobra je serija a i ja sam taman dovoljno izučio serijaštvo da mogu da je gledam s uživanjam. Pre par+ godina mi se ne bi svidela, tada sam bio serija-hejter.

 

Sad imam previše slobodnog vremena :D 

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 16.10.2018. at 2:40, Bujodrag said:

Evo me upravo na pola druge sezone. Dobra je serija a i ja sam taman dovoljno izučio serijaštvo da mogu da je gledam s uživanjam. Pre par+ godina mi se ne bi svidela, tada sam bio serija-hejter.

 

Sad imam previše slobodnog vremena :D 

 

Skapirao sam da si muzičar, što i nije nešto teško (mislim, skapirati, a ne biti muzičar) :D 

Ako nisi gledao ili ako ti već neko nije prepručio Treme https://www.imdb.com/title/tt1279972/, obavezno pogledaj, osim ako ne voliš te stilove Nju Orleansa  

Edited by Durruti
Link to comment
2 hours ago, Durruti said:

 

Skapirao sam da si muzičar, što i nije nešto teško (mislim, skapirati, a ne biti muzičar) :D 

Ako nisi gledao ili ako ti već neko nije prepručio Treme https://www.imdb.com/title/tt1279972/, obavezno pogledaj, osim ako ne voliš te stilove Nju Orleansa  

 

 

O, Treme je na listi za gledanje, po preporuci starog dobrog drugara koji je mnogo bolji muzičar od mene a usput je i FDU školovan za takav posao.

 

Biti će gledato.

 

 

 

 

 

Link to comment
  • 2 months later...

Okupljanje protagonista serije:

 

 

Nisam zadovoljan načinom na koji je vođen intervju, ali bože moj.

Gledam i slušam i ne mogu (moram baš da se trudim) da odvojim ove ljude od likova koje su kreirali. I svi su mi dragi! Zbog toga se upadljivo odsustvo Gandolfinija čini još tužnijim.

Link to comment
2 minutes ago, Ras said:

Okupljanje protagonista serije:

 

 

Nisam zadovoljan načinom na koji je vođen intervju, ali bože moj.

Gledam i slušam i ne mogu (moram baš da se trudim) da odvojim ove ljude od likova koje su kreirali. I svi su mi dragi! Zbog toga se upadljivo odsustvo Gandolfinija čini još tužnijim.

:heart:

karmela ista, a iako sam gledao brat bratu 5 puta celu seriju, ne prepoznajem osobu izmedju polija i silvija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...