Jump to content
IGNORED

The Sopranos


korindjar

  

124 members have voted

  1. 1. Najjači lik u seriji vam je:



Recommended Posts

  • 1 year later...

Krenula je, dakle, posle Otpisanih i Šurde, još jedna reprizna serija na RTS. Ovog puta, nemam zamerki, mada i Šurdu volim, nije da nije, samo to ipak ne mogu gledati dvaput godišnje. Soprane sam odgledao tri, četiri puta, neke epizode i više (blam da kažem). Nisam siguran, ali mislim da ova serija nema svoj topik. Iako je bajata, mislim da ga svakako zaslužuje. Ipak se, po meni, radi o najboljoj TV seriji ikada.Za početak, evo moje omiljene scene:http://www.youtube.com/watch?v=9_peSCECc4IBilo bi ipak tu mač da okačim celu epizodu s Rusom u šumi :lol:

Edited by Odd_Job
Link to comment
  • 2 weeks later...
Je l sam samo ja plakao kad je Toni ubio Ralfija?Najpotresniji momenat na malim ekranima ever
Jedino mesto za plakanje bilo je kada su spalili Artijev restoran.A smejanje, na dva mesta prvo, kada je Ej Džej pokušao da se udavi u bazenu pa se predomislio,idrugo, kada su Pol i Krisi izrešetali konobara koji se žalio na mali bakšiš:::http://www.youtube.com/watch?v=MiHqnfi4PRI
Link to comment
  • 6 months later...

uh. finisirao sinoc.povlacim sve sto sam lose iskomentarisao o seriji prethodnih meseci. finale je jebeno spektakularno.focus on the good times. :cry::Hail:

Edited by McCabe
Link to comment
uh. finisirao sinoc.povlacim sve sto sam lose iskomentarisao o seriji prethodnih meseci. finale je jebeno spektakularno.focus on the good times. :cry::Hail:
Svaka tebi čast. Meni su peta i šesta bile na granici podnošljivosti, a često i preko nje. Snovi i psihoanalize i beskonačno disanje debelog Tonija...Baš sam na silu završavao najbolju seriju svih vremena™. Prve tri su mi bile odlične, četvrta tu i tamo, ali ovo posle...
Link to comment

moram da budem iskren: meni uopšte nije legao tempo serije. plus, imao sam utisak da je deljenje svakog lika "na nož" malo isforsirano i štaviše, suvišno. bilo je kadrova, scena, dijaloga koji su mi se činili maksimalno nepotrebnim i opterećujućim. ali ovakvo finale koje ostavlja najveći mogući prostor za identifikaciju sa glavnim likom i još te tera da se nesvesno vratiš na sve te detalje - ne znam, ja sam prosto fasciniran time. nije mi uopšte bitan sled događaja i analiza holsten'sa. samo konkretan doživljaj plus ovo što sam gore citirao mi je dovoljno da se naježim.

Link to comment

auuu... jebote pa seciranje svakog lika je najveći kvalitet ove serije i ono što nijedno drugo tv delo do sada nije uspelo dostići. zanat koji je uložen u svaku epizodu prevazilazi polovinu godišnje holivudske/tv produkcijedrugo, ne kapiram kako si razumeo kraj sa identifikacijom? toni je lovable, ali uvek znaš da je jebeni psihopata i to je jedna od čari serije. kraj je tu pre da ode uz kurac svim pompeznim krajevima ikada. priča se ne završava, samo smo mi isključeni iz njenog ostatka (the audience gets wacked)

Edited by korindjar
Link to comment

ako još dođe filipenko da iskomentariše smatram te odgovornim za totalno trovanje topika. nije dosta što su nakačili poolll i ovaj podnaslov angry.gif

Edited by korindjar
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...