Jump to content
Kayser

Srbija - Francuska

69 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

Joe D
Sad tek vidim 3 sekunde lufra, dribling do koša, zicer, koš ili faul, pa bi valjda dao jedno. Ali on verovatno nije znao da ima toliko vremena, mislio je da ističe, cenim da je zato tako i šutnuo.
Kakav crni dribling kad si sam na 2 metra od kosa a ispod te cekaju dva crnca? Ovo je jedini nacin da se reaguje u ovoj situaciji. Neverovatno sta je promasio.

Giga Moravac

Nije morao da dribla. Mogao je da napravi korak i ladno zakuca. Crnci su stajali kao skamenjeni. Nije vazno sto je promasio. Mnogo je vaznije sto se predomisljao u delicu sekunde i doneo pogresnu odluku. Promasio je i zato sto u momentu nije znao sta da radi.

hattori

nije znao koliko je vremena ostalo, pa ju je brze bolje uputio ka kosu ne cekavsi da mu lopta lepo legne u ruku.otud onakav sut.

Mauci
Inace, kakvi su Litvanci, da li ih je gledao neko, kako igraju? Nekako sam samo njihove tekme preskakao
'nako.Igraju onu svoju kosarku, brzu, odapinju sa svih pozicija ali fali im nesto. Da li je to Kleiza, ili breme zbog domacinstva, ne znam. Fali im dosta igraca sa proslog SP. Pomenuo sam vec Kleizu, fali i Maciulis (to je skoro 30p na proslom SP) i jos neki epizodisti. Ali zato su sad tu Jasikevicius, Kaukenas, K. Lavrinovic i Songaila.Slovenija ih je razbila na zadnjoj pripremnoj utakmici, pre svega zbog dominacije u skoku i brzim vracanjem u odbranu i tako sprecavanjem njihove kontre i polukontre. Mislim da smo pojedinacno tu negde, verovatno cak i bolji, ali igraju kuci i stvaraju veliki pritisak na sudije i toga se najvise plasim.

Mil@n
Kakav crni dribling kad si sam na 2 metra od kosa a ispod te cekaju dva crnca? Ovo je jedini nacin da se reaguje u ovoj situaciji. Neverovatno sta je promasio.
Sad vidim da je odbrana u momentu prijema lopte bila sasvim dobro postavljena. Edited by Glas RazumaN

Zaz_pi

Litvancima se povredio i drugi centar Petravicius. Ako Litvanci budu imali sut za 3 ispod 40% imamo dobru sansu za pobedu ako bude iznad situacija je obrnuta.

Kayser

Idem da otvorim topic za Litvu!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...