Jump to content
Sign in to follow this  
Kayser

Srbija - Francuska

69 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

Weenie Pooh
Ako mislite da ova reprezentacija može da stigne do finala, onda ne treba praviti kalkulacije tipa "dovoljna je pobeda nad Turcima za četvrtfinale".
+1Taj "ajde nekako da se provučemo kroz grupu, posle 100% osvajamo" stav nikad nisam razumeo.BTW, Duda na KZŠ rekao da mu je ovo valjda prvi put u karijeri da traži faul na 24s pri +1, da je to uradio zbog sudijskog kriterijuma jer je očekivao da Francuzi u svakom slučaju dobiju dva bacanja kasnije.Nisam znao da je Teodosić igrao povređen? :unsure:

Duncan Idaho

Teodosiću je u zadnjih par minuta duša bukvalno bila u nosu. Jedva se kretao.

Djuro
+1Nisam znao da je Teodosić igrao povređen? :unsure:
Zili mu ruka?

Jose Raul Capablanca
+1Taj "ajde nekako da se provučemo kroz grupu, posle 100% osvajamo" stav nikad nisam razumeo.
Pa jesi li gledao utakmice ekipa sa druge strane žreba? Ne može da se poredi sa ovim što mi igramo...

zorglub
I još nešto, neverovatno je da Bobi pored Koste nije dobio ni minuta. Nema nikakvih izgleda da bi bio beskorisniji od njega, tu je bukvalno nemoguće.
Kosta = balvan, ne verujem da Boban ne moze isto ono da odigra?
Kad sam ovo govorio prošle godine, padala su isusovanja...

Lezilebovich

Vi mislite da Duda drži Kostu i nije dao Marjanoviću ni sekund, zato što ovog prvog voli, a kod drugog mu se ne svidja frizura :blink: ?

Venom

Nisam mogao da odgledam do kraja, pa su mi samo rekli da je 'Savan promasio zicer za pobedu'. Tek sad videh kako je to izgledalo i mislim da je to u takvom trenutku mnogo daleko od 'zicera'. Svima je jasno da su Francuzi ekipa koja nam nikako ne lezi i mislim da je generalno cudo da smo uopste dosli do toga da imamo sut za pobedu. Teodosiceva tri bacanja koja je izvukao na kraju poluvremena, Rasiceva trojka iz odbojke na kraju trece, Markoviceva trojka o tablu sa 8-9 metara itd. su sve stvari bez kojih ne bi imali sanse. Ne mislim da ne mozemo nikad da dobijemo Francuze, ali moraju neke stvari da se poklope, prvenstveno mislim da Teodosic protiv ovakvih ekipa ne moze da igra ako ga ne ide sut. Oni njegovi ulazi i asistencije nisu tako efikasni protiv ovako pokretljivih i brzih odbrana i to nije nista novo. U poslednjoj sezoni ovde, tako ga je i Partizan stegao da nije mogao da dise i nije uradio nista. Naravno, mnogo je vremena proslo od tad, ali i Francuzi su jedan drugi nivo. Bez suta je bio osudjen da udje pod kos, a tamo em stigla pomoc, em nije bas mnogo pobegao svom cuvaru.

Duncan Idaho

Ne znam. Voleo bih da ga je pustio makar na par minuta. Zaista ne vidim načina da bude beskorisniji od Koste.

Weenie Pooh
Pa jesi li gledao utakmice ekipa sa druge strane žreba? Ne može da se poredi sa ovim što mi igramo...
Ako je tako, onda treba da se odbaci ovaj drugi dao (po kom je cilj medalja). Ako stvarno izgubimo sve tri preostale utakmice, smešno je pričati o nekom podbacivanju i igranju ispod mogućnosti.Ali nadam se da nije tako, i da će sitnice odlučivati između ispadanja u grupi i tamo nekog eventualnog polufinala.

Kayser

Samo polako ...

goofs
Vi mislite da Duda drži Kostu i nije dao Marjanoviću ni sekund, zato što ovog prvog voli, a kod drugog mu se ne svidja frizura :blink: ?
Naravno da ne, ali prosto, ja sam se nadao da Bobi moze doneti jos jednu zastrasivacku dimenziju nasoj odbrani, nesto slicno kao Slavkan u Partizanu. Na zalost, od toga izgleda nema nista...

Have_Fun

Ne znam sto vecina prica da nije bio zicer i da je bio tezak sut, nije se nadao itdUtrcao je u reket, bio je okrenut ka Stefanu, blago je i ispruzio ruke da primi loptu.. e sad.. jbg.. desilo se, skratila mu se rukahttp://www.youtube.com/watch?v=cs6P9-8CgFEParkerova faca "ufff jebote"

Milogled Bluff

Ako ovo nije zicer, ne znam sta jeste. Markovic ga je pronasao u Teoovom stilu, uradili smo ih kao volove, ali jebiga... I dalje mislim da kada das 11 trojki, a protivnik jednu, ne smes doci u situaciju da jedna lopta odlucuje. Nista strasno, turnir tek sad pocinje

hazard

realno, mora bar jedanput na prvenstvu da te lupi neki maler, bolje sad nego u nekoj mnogo bitnijoj utakmici

steins
Teodosic protiv ovakvih ekipa ne moze da igra
i tačka. Teodosić ne ume da igra protiv ekipe koja ga stisne. izgubi se, otanje mu živci, a onda krene da brza..... :isuse: a da je ono bio zicer, jeste.....jbga dešava se, idemo dalje.....

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...