Jump to content
Sign in to follow this  
Kayser

Srbija - Francuska

69 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

Moća
Nama jezivo fali jedna zver petica. Ne znam zašto je još u startu otpao Rakić, ali nešto takvo nam je zaista neophodno, životinja koja se mlati i gura, jer se po ko zna koji put ispostavilo da kad Krstić nije na parketu sledi raspad u reketu. Kosta je jednostavno još jedan igrač više za protivnika i tu se ništa ne može promeniti. Nedostatak Novice, sve je jasnije, je takođe nenadoknadiv.Uz to, imamo pleja koji je u slaboj formi, iz raznoranih razloga, a koji nikada nije naučio da igra odbranu, i četvorku koja fizički inferiorna skoro svim oponentima.S svim tim minusima, pravo je čudo kako se nosimo sa ozbiljnim protivnicima.I još nešto, neverovatno je da Bobi pored Koste nije dobio ni minuta. Nema nikakvih izgleda da bi bio beskorisniji od njega, tu je bukvalno nemoguće.
Mislis Rakovic? Odustao jer mu se porodila zena.

Zaz_pi
Uzgred, kosevi Zelabala u produzetku nisu nikakav user.
Ako mislis na Zelabala kao sutera, onda se slazem jer jeste dobar suter. Ali u konkretnom slucaju, sut preko ruke pa se odbije od obruca udari u tablu i vrati na obruc i necka se pa udje ja bih to nazvao userom.

Fins fleet
Ako mislis na Zelabala kao sutera, onda se slazem jer jeste dobar suter. Ali u konkretnom slucaju, sut preko ruke pa se odbije od obruca udari u tablu i vrati na obruc i necka se pa udje ja bih to nazvao userom.
Moze i mekom rukom. Udje takvih suteva dosta u toku svake utakmice, jedino sto ne bude kada se lomi utakmica pa ih niko ne naziva userom. :)

Zaz_pi
Nama jezivo fali jedna zver petica. Ne znam zašto je još u startu otpao Rakić, ali nešto takvo nam je zaista neophodno, životinja koja se mlati i gura, jer se po ko zna koji put ispostavilo da kad Krstić nije na parketu sledi raspad u reketu. Kosta je jednostavno još jedan igrač više za protivnika i tu se ništa ne može promeniti. Nedostatak Novice, sve je jasnije, je takođe nenadoknadiv.Uz to, imamo pleja koji je u slaboj formi, iz raznoranih razloga, a koji nikada nije naučio da igra odbranu, i četvorku koja fizički inferiorna skoro svim oponentima.S svim tim minusima, pravo je čudo kako se nosimo sa ozbiljnim protivnicima.I još nešto, neverovatno je da Bobi pored Koste nije dobio ni minuta. Nema nikakvih izgleda da bi bio beskorisniji od njega, tu je bukvalno nemoguće.
Istina fali, ali danas su i cetvorke zakazale u skoku a i drugi jer nam je i Batum skidao lopte u njihovom napadu.Inace, Kosta je danas imao vise skokova od Krstica za mnogo manje minuta u igri. Kuriozitet.Oni su imali 13 skokova u napadu a mi 7 i to je amortizovalo njihv los sut za 3, koji i nisu forsirali-pametno, 1/7. Uz mnogo vise ukradenih lopti ali to se ocekivalo ali nismo smeli dozvoliti toliku dominaciju u skoku u napadu.Mislim da je prilicno tragicno da izgubis utakmicu ako imas sut za tri 11/ 23 a protivnik 1/7. Edited by Zaz_pi

bergasa19

Ova reprezentacija ce biti sve bolja i bolja do kraja prvenstva. Danas smo dobili Rasica, Macvan igra sa mnogo vise samopouzdanja, Savan mora malo da poradi na kretnji bez lopte ,Keselja ce mnogo vise cuvati sto ce nam otvarati nove mogucnosti u napadu, Markovic i Rasic su danas u paru igrali fenomenalno, Krstic dize formu, nije ni Kosta bio los kad se pogleda kakvi su skakaci Francuzi, Tepic je pokazao da nema muda ni znanje za jake utakmice. Sve u svemu ja se radujem jer nas cekaju fenomenalne utakmice i mislim da cemo igrati finale. Jos jednom da ponovin da smo takticki najskolovanija reprezentacija na prvenstvu. Sto se tice pravljenja faula meni je to logican potez jer smo u tom trenutku imali vise nego dovoljno razigranih igraca i sto igramo za kos vise.

Zaz_pi
Moze i mekom rukom. Udje takvih suteva dosta u toku svake utakmice, jedino sto ne bude kada se lomi utakmica pa ih niko ne naziva userom. :)
Tokom utakmice bude usera ;)

Giggsy

Vratice ovo Savan, onda kada nam bude najvise trebalo...Idemo u finale

fancy claps
Sto takav stav? Celo prvenstvo igramo slabo odbranu, jebu nas i Izraelci i Letonci, a kamoli ova bagra. S druge strane, napad nam uvek nekako profunckionise, na talenat, na pamet, na srecu, na akciju, kako god.
kapiram da je to bila racunica, ali ja se nisam bavio njenom tacnoscu, to bi, uostalom, bilo izlisno posto je rezultat utakmice neoborivo pokazo koliko je ta racunica bila dobra. samo sam hteo da moralisem, jer kad gubis moras da se brines za moral. angry.gif

Duncan Idaho
Mislis Rakovic? Odustao jer mu se porodila zena.
Da, lapsus. Nisam za ovo znao, mislio sam da je otpisan iz nekih drugih razloga. Nek mu je sretno.

Goranz

Sam ulazak u 1/4 bi bio neverovatan uspeh, grupa je bila prilicno iscrpljujuca, ova sa kojom se ukrstamo je neverovatno teska. Nasa sansa za 1/4 je prvi mec u narednoj fazi, domacin je u obavezi da pobedi a ne vidim da nam oni mogu biti tezi protivnik nego Francuzi : vecini Litvanaca karijera je u silaznoj putanji, atletsk nisu nista posebno, ne igra Kleiza koji nas je prosle godine unistio.

Jose Raul Capablanca

Ma samo da se dočepamo 4. mesta u grupi, išli bi na Ruje u 1/4 finalu i ne bi mogli da igramo sa Špancima do eventualnog finala...

MiddleClass

Imamo Teodosica... dovoljno za medalju!Koliko ekipa ide na OI?

Edited by MiddleClass

Milogled Bluff
Kad se setim one bede iz meca za 3. mesto prosle godine, vec mi nije dobro.
Ta utakmica je merodavna otprilike koliko i Partizanova pobeda nad Kaljarijem.
Mislim da je prilicno tragicno da izgubis utakmicu ako imas sut za tri 11/ 23 a protivnik 1/7.
Ne znam sta podrazumevas pod "tragicno", ali za mene to znaci da smo zasluzili poraz.

Jozef K.
Koliko ekipa ide na OI?
finalisti idu na OI, a do šestog mesta na kvalifikacioni predolimpijski turnir

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...