Jump to content
Sign in to follow this  
Kayser

Srbija - Francuska

69 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

Joe D

Uzgred, nisu pokazali poslednji napad, ali cini mi se da su dve lose odluke prethodile promasaju Savanovica, koji je najvise posledica iznenadjenosti sto se nasao u takvoj situaciji. Prvo, Rasic propusta otvoren sut, drugo, Krstic umesto da odigra 1 na 1, vraca loptu najgorem suteru na trojku. Markovic se dobro snasao, ali generalno los izbor resenja, slicno onom na kraju 3 cevrtine kad smo dali trojku. Ali to ne menja cinjenicu da su Rasic i Krstic bili takodje fenomenalni.

Edited by Joe D

J.R. Cash
a kamoli ova bagra.
:blink:
Ali to ne menja cinjenicu da su Rasic i Krstic bili takodje fenomenalni.
Nemoj me zezati.

sabahudin

Uf, ne svidja mi se uopste sto zadnju igramo sa Turcima. Nije uopste nerealno da izgubimo i od Litve i Spanaca, a nikako nam ne treba neko cupanje u zadnjem kolu. Jebem li ga, valjda cemo imati ok sudjenje protiv domacina, tad bi smo imali dobre sanse.

Jose Raul Capablanca
Uf, ne svidja mi se uopste sto zadnju igramo sa Turcima. Nije uopste nerealno da izgubimo i od Litve i Spanaca, a nikako nam ne treba neko cupanje u zadnjem kolu. Jebem li ga, valjda cemo imati ok sudjenje protiv domacina, tad bi smo imali dobre sanse.
danas smo baš pričali o otme, očajan nam je raspored

Fins fleet
. S druge strane, napad nam uvek nekako profunckionise, na talenat, na pamet, na srecu, na akciju, kako god. Super smo, s obzirom na to kakva nam je tim i koliko rupa imamo.
Ajde odluci se.I poserem se na sve koji pricaju kako ova ekipa nema talenat. Imamo fenomenalnog centra, dvojicu sa "vicom", dvojicu sutera, matematicara, defanzivne specijalce, sta god pozelis. Pa sta bi vi, ponovo ekipu iz `95? Mozda jednoga dana, ali u odnosu na ono od pre 5 godina ovo je... nemam odgovarajuci izraz. Naravno da ih trener cini boljim, ali i trener je deo tima.

Zaz_pi
Kad se setim one bede iz meca za 3. mesto prosle godine, vec mi nije dobro.
Kleiza je dao na toj utakmici 33 poena, 4 asistecije, 7 skokova. On nas je rasturio a onda ih je krenuo sut 12/23 za 3.On na srecu nije prisutan ovde, fenomenalan igrac.Mislim da su dosta zavisni od suta kao tradicionalni prangijasi.

Feindouno

Ide na BHT-u snimak za mazohiste. 5 min do kraja 4/4

Jose Raul Capablanca
au brate, fanatik jesam, ali ne toliki...

Fins fleet

Dajte snimak (torrent? ima li na sportscene?) utakmice sa Nemackom, to sam ionako morao gledati sa pola oka.

freakns

vrlo tesko je bilo sta reci kada ovako izgubis :( napisao sam jos i pre meca sa Nemackom da sam siguran da dobijamo jednu i gubimo jednu, i bio sam u pravu. sto se tice meca, prvo, ovo je bio briljantan mec. takticke zamisli na oba kraja su bile sjajne. napadalo se tacno kako treba. Francuzi koji se odjednom ne boje zone, jer su konacno shvatili koliko su fizicki dominantni, pa i zonu resavaju individualno. takodje, Duda je postupio kako treba u poslednjoj odbrani. pravis faul na 20ak sekundi, em ima sanse da ce igrac promasiti penal em ti ceo mec napad ide bolje od odbrane, valjda je normalno da napadas...drugo, Francuzi su daleko bolji nego sto sam mislio. igraju mnogo pametnije nego prethodnih godina. odbrana im je brutalna. trece, mi imamo najbolji napad na prvenstvu. mi smo onakvoj odbrani ubacili 80 poena. jeste da nas je isao sut, ali sve su to bili otvoreni sutevi. odbrana je nazalost jako slaba.cetvrto, Krle je bog kosarke. daleko najbolji danas, i pored Keseljevih zilion trojki, Krle je dominirao u napadu, krpio u odbrani, bukvalno sve radio. poslednji napad je pametno vratio. jeste da je na Markovica isla povratna, ali pokusao je 1 na 1, zatvorio ga je Diaw, nista on tu nije mogao.peto, ko bilo sta kaze protiv Savana mozda oma na :fantom: promasio je, jeste, desi se, jbg. a u odbrani in jednistavno fizicki ne moze da izvuce nista. nije da nece ili nume, vec ne mozei sesto, najvaznije, bez brige, lagano peremo i Litvu i Tursku, sa Spanijom je 50/50. glavu gore, tek je prvi deo zavrsen ;)

dragance

Banujte Kaysera!

*edited by mod

Jbg ovo je bila prva mec lopta za 1/4 finale i sada sam skroz skenjan. Da je gadjao trojku pa promasio lakse bi mi bilo nego sto je usrao zicer. Nisu ponovili zadnji napad ali mi se cinilo da je imao vremena i da zakuca ili dap olozi loptu ali to sad nije ni bitno. Valjda ce biti dosta da tucemo Turke posto se od SP ne nadam nicemu dobrom protiv domacina u bitnim utakmicama.

goofs
:blink:
Ne slazes se sa konstatacijom da su Francuzi neuporedivo bolji od Letonije i Izraela? :D
Ajde odluci se.
Za sta da se odlucim? Imamo jednog vanserijski talentovanog igraca koji nije uspeo da sacuva nijednog pleja u 5 utakmica (mozda jeste onog Nemca, ali realnog tog Bog cuva). U napadu suv talenat, u odbrani rupa. Ista prica moze vaziti i za Savana. I za neke druge igrace u malo drugacijim postavkama. Individualno smo od ovih Francuza slabiji za 20ak razlike, ali smo tim sa sjajnim trenerom i to nas je dovelo na egal utakmicu, i to je super stvar, to sam i rekao.

Mil@n
Nema tih para.

Feindouno

Jebote iz kakve smo se mi kanalcine izvukli... 40 sekundi do kraja -2 i bacanja i lopta :ph34r: U prenosu nije djelovalo ovako strasno.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...