Jump to content
Sign in to follow this  
Jose Raul Capablanca

Lithuania 2011 kladionica

Recommended Posts

Teixeira

ajde da se prijavim da sam onako reda radi odigrao srbiju i cg pp1, h2 protiv grka i slovenaca, gruziju kraj i pp- na nemce. tako da posle prokletih crnogoraca sad navijam da bude shto vishe kosheva na nemcima :)

Feindouno

Ubacim neki smanjeni hendikep na Hrvatsku za uslov i padnem samo to na tiketu sa Grckom -5.5 i Njemackom -5.5 :isuse:

Mauci

Mene izvadili Bugari i Finci, ostalo :isuse:

Feindouno

Ja sam u plusu svakako, onaj glavni Gre+Ger+Ltu je prosao, Njemacka -6 prosla, Grcka -5.5+Spanija+Litvanija proslo i Hrvati mi srusili ovaj fini sa kvotom 3.84 :(i to za pola kosa, a u pizdu materinu angry.gif

Edited by Feindouno

Otto Katz
glavni Gre+Ger+Ltu je prosao
+1Bućkuriš raznih mixeva mi srušili Montenigeri. Al dobro, +. Gruzija :wub:

clever bastard

Odigram danas jedan rekreativni tiket sa hendikepima,i pogodim apsolutno sve osim mrtvih Grka,nek se zabiju u 3pm debilcine,a stoput sam se zakleo da ih vise igrati necu angry.gif

Jose Raul Capablanca
Srbija pogođena, još Nemačka i Grčka 75+
prvi :DDrugi pao samo na Crnogorce bez hendikepa...@Fei - nemam pojma, igrao sam to zajedno sa drugom, pitaću ga gde je uplatio

Krampa

Jeli gazda moze da prebaci ova dio sto je vezan za prvenstvo dole na taj podforum? FalaMilogorci -7 1.90

Jose Raul Capablanca
Jeli gazda moze da prebaci ova dio sto je vezan za prvenstvo dole na taj podforum? Fala
+1000
Milogorci -7 1.90
+2000

Jose Raul Capablanca

ponuda za igrače (Meridijan)post-3556-13148699969987.pngpost-3556-13148700196858.png

Jean-Luc Picard

+15,5 na Izrael mi deluje previše baš kao što mi -3,5 na Nemačku deluje premalo...

cartman

onako na prvu loptuMacvan -10.5 (Savana ce razigravati malo Duda)Blums +16.5 (uz los procenat)Rasic +6.5 (2 trojke i 2 bacanja)Dasic -13.5 Pekovic +15.5 (nema ko da ga drzi a cenim da ce zeleti da popravi utisak od juce)Rudy +8.5Pnini -15.5Noah +9.5jos da me ne mrzi da odem i uplatim nesto gde bi mi bio kraj :)

Krampa

Italijani bez Galinarija na Nemce?Znaci bice razilke

Krampa

Italijani bez Galinarija na Nemce?Znaci bice razilke

Feindouno

Denga igrajte over 18.5 na moju odgovornost :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...