Jump to content
IGNORED

aca stojanovic

gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• teacher

96

• copkillah

69

• Weenie Pooh

158

• James Marshall

95

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne da lice nego ga neki ljudi od miloste i zovu 'biljana'.
vidi se da pojedinci nisu pratili razvojni put @acastop. njegov opstepoznati nadimak na ppp je godinama bio biki.

Ne znam, meni imaju običaj da se pojave ako zaostane neka lubenica napolju ili se nađe neka trulež u đubretu, ali sam primetio da zapale u roku od pola čuke otkad iznesem đubre. A daleko od toga da mi je u kuhinji čisto i uredno.

Ne znam, meni imaju običaj da se pojave ako zaostane neka lubenica napolju ili se nađe neka trulež u đubretu, ali sam primetio da zapale u roku od pola čuke otkad iznesem đubre. A daleko od toga da mi je u kuhinji čisto i uredno.
da.
plus jean

Rekoh ja da mu tvitovi na dva jezika imaju sasvim različita značenja. Engleski mu ne ide, ali ni srpski mu nije forte.После 3h лета фудбалска репрезентација Србије стигла у Белфаст-темп 12 степени. Душко Тошић долази касније, у Севиљи на потпису уговора.

• Create New...