Jump to content
IGNORED

aca stojanovic

gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• teacher

96

• copkillah

69

• Weenie Pooh

158

• James Marshall

95

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acika.Mene je kupio 97 kad je Engleska igrala na Vembliju protiv Italije. BK je prenosio tekmu, on je radio prenos sa Stefanovicem koji je prenosio Kalco. Zabari su dobili 1:0, a Acika je kao "uzrok" poraza naveo "neigranje Vesli Brauna" sto je meni sa 14 godina to bio vrhunac humora u prenosu fudbala.
Stefanović je onaj smor što je svršavao na Tottija toliko da je Ilary Blasi tražila zabranu prenosa Rominih utakmica za njega?
Da, a drugi pik mu je bio Chervone, mislim da se lozio na njegovo prezime.
On se uvek lozio na imena. MARSIO Salas i Andrej SAVCENKO. Nije se primilo <_<

Dobro ljudi, koji je vama kurac?! Mi ovde godinama, decenijama čekamo 1 Aca topić, a vi od prve strane krenete da ga hajdžekujete i tupite o nekom tamo Stefanoviću?! Koliko taj ima twitter followers, a? A?!

Велико закашњење. Овај великан спортског новинарства морао је да има топик раније."Дрогба данас није расположен, знате у своје патике он ставља искључиво француске дневне новине, и јако се изнервирао када су му ставили енглеске новине уместо француских. Зато је он сада овако нервозан..."

Ček sad, otvorili ste Pandorinu kutiju. Nenad Kamonaresitm Stefanović, o njemu pričamo? O čuvenim prenosima na Pinku sa iritantnim reklamama koje su išle odmah nakon zgoditka, kad su naši onomad i znali da postignu po koji gol u kvalifikacijama?

• Create New...