Jump to content
IGNORED

aca stojanovic

gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Daj, prepricajte, ako je moguce prepricati...Moje sokocalo sa XP uzima danak: nemam ton na Google chromeu, a Mozila i Opera kazu this video cannot be played...Ostacu u neznanju.  :(

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• teacher

96

• copkillah

69

• Weenie Pooh

158

• James Marshall

95

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daj, prepricajte, ako je moguce prepricati...Moje sokocalo sa XP uzima danak: nemam ton na Google chromeu, a Mozila i Opera kazu this video cannot be played...Ostacu u neznanju.  :(

neki odlučujući trenutak na onom prvenstvu u basektu što se igralo kod nas. odlazi rakočević na slobodnjak.

aca ga kao spiker najavljuje sa "najbolji, ništa nije promašio, slobodnjaci 7/7. rakoč promaši slobodnjak. jebe mu kevu, a navodno i publika. on glavu u ruke i plače"

jebeš me ako znam zašto sam ti ovo prepričao. nisam baš toliko dokon, ali eto.

neki odlučujući trenutak na onom prvenstvu u basektu što se igralo kod nas. odlazi rakočević na slobodnjak.

aca ga kao spiker najavljuje sa "najbolji, ništa nije promašio, slobodnjaci 7/7. rakoč promaši slobodnjak. jebe mu kevu, a navodno i publika. on glavu u ruke i plače"

Hvala.  :)

Ma kakvo crno prvenstvo, prijateljska s Amerima, Dajamond bol ili tako nešto. Da je prvenstvo pa i nekako, ovo nebitan događaj bio skroz. Ali to je sooo Aca™

• 1 month later...

BTW, ovaj samozvani sudijski ekspert u studiju Dejan-Deki Erić fura paralelnu karijeru - on je i predsednik Skupštine Društva direktora škola Srbije ...

Edited by stoka
  • Create New...