Jump to content
IGNORED

aca stojanovic

gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

1.jpgradi sto sveobuhvatnijeg i lakseg pracenja zivota i djela ovog naseg velikog savremenika, predlazem da mu se divimo na ovom posebnom topicu.
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• teacher

96

• copkillah

69

• Weenie Pooh

158

• James Marshall

95

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fck yea! Im happy 4 this! I think this will B best topic on forum!Do jaja! Baš sam sretan zbog ovoga! Mislim da će ovo biti jedna od najboljih tema na forumu! (aca mode off)E, šefe, mogao si udariti neki prosvijetljeni podnaslov jbg cool.gif

@acastop ИДЕМООООООООООООО!!!!!!!!!! :Hail: :Hail: :Hail: кад модове не буде мрзело, било би лепо да пребаце постове о овом великану на ову свету тему!данке!hvala!

E, šefe, mogao si udariti neki prosvijetljeni podnaslov jbg
htjeo sam, ne znam kako sam uspjeo da ne dodam. a sad ne mogu da promjenim nista :cry:
htjeo sam, ne znam kako sam uspjeo da ne dodam. a sad ne mogu da promjenim nista :cry:
Vrijedi li pisati apel nadležnima, peti primjerak, ovo ono?

Acika.Mene je kupio 97 kad je Engleska igrala na Vembliju protiv Italije. BK je prenosio tekmu, on je radio prenos sa Stefanovicem koji je prenosio Kalco. Zabari su dobili 1:0, a Acika je kao "uzrok" poraza naveo "neigranje Vesli Brauna" sto je meni sa 14 godina to bio vrhunac humora u prenosu fudbala.

Edited by John Coltrane
  • Create New...