Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Lithuania 2011 fantasy

Recommended Posts

Feindouno

Danas u jednom timu Parker + Krle + Asik = 0, 6, 0 :isuse:U drugom Batum + Noah + Gasol = 7, 0, 7 :isuse:Masivno gubljenje para, ovi losiji idu ispod 400, bolji ispod 500.

adasevic

Nakon zavrsetka druge faze u VSu sam na 15. mestu, dok sam u fntaziranju malo zabagovao pa sam 59. Investirao sam u Gasola seniora u najboljem timu... ne moze se bez njega u zavrsnicu turnira :)

Timmi

ja sam 28. i 60. u fantaziranju.

Feindouno

Ja 69.Problem je sto ce u cetvrtfinalu svi imati iste timove. Jedino da se nadam da ce neki od ovih mojih jadnika od 15-20 da osvaja vise od nekog od 50-ak za kog vi burzuji imate para.

Timmi

koji crni burzuj, ovaj najbolji tim mi kosta 520.

dare...

70, 80, 110, 220, 300...svi timovi ispod 500 kinti...što bi rekli, lošiji u drugoj fazi...

Feindouno

Fino je pocelo, Iblocka 12, Pau 28 a cak je i Slokar uspio da se izvuce iz kanalcine i uzme 2 cini mi se.Takodje je fino sto je Marc odigrao lose a vjerujem da ga je dosta neprijatelja imalo.

Feindouno

Na kraju 87. na fantaziranju i 816. na VS, i jedno i drugo najbolji rezultati svih vremena.

Mauci

Jbt, ja 22. na fantaziranju :thumbup:

sabahudin

na fantaziranju 600. a na VS iza 3000.

Timmi

38. na fantaziranju. uzimanje teodosica za poslednju fazu se pokazalo kao totalni fail, los izbor izmedju rudija i navara...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...