Jump to content
IGNORED

šta štampa štampa


Zmitjkoe

Recommended Posts

8 minutes ago, Ptica trkacica said:

Zači ovaj ceni moje uspomene 200 jura.

 

Ovaj opis je ipak jači, a taj što prodaje je isti lik.

 

https://www.kupindo.com/Muzika-i-film/61206917_casopis-XZ-ZABAVA-br-1-24-1996-1999-PUN-KOMPLET

 

Kakav bedni opis časopisa, ovom jadniku što prodaje ne bih dala ni dinara. Promašio je ceo fudbal.

@James Marshall

 

 

 

Pa to je Branko Rogošić, jedna od najbizarnijih pojava na našem medijskom nebu. 

Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Pa to je Branko Rogošić, jedna od najbizarnijih pojava na našem medijskom nebu. 

Vidiš, promakla mi je ta budala, a pratim scenu.

 

Verovatno zato što me se nije dojmio njegov tzv.časopis, pa sam ga preskočila

 

Koliko vidim, sad drvi nešto o masonima i misli da je mnogo pametan.

Link to comment
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Kakvi paceri ovi u Danasu. Pritom, ja jedva verujem da i ova novinarka postoji, suvise opskurno deluje kad se ubaci u Google (ima neka slika na Google Images iz nekog medija, ali to moze lako u Photoshopu da se napravi), ali valjda znaju u Danasu ko im potpisuje tekstove.

Link to comment

Navodni Britanac koji se frlja s engleskim izrazima i upotrebom članova, koristi američki speling i albanske reči. Postoje dobri razlozi da se sumnja da je u pitanju fejk albanski profil.

 

Više u nizu koji počinje ovim tvitom.

 

 

Edited by vememah
  • +1 2
Link to comment

Ovo vise nije ni na nivou "postoje dobri razlozi da se sumnja", jasno je da je covek izmisljen. Jedino jos da se vidi za novinarku, pseudonim li je, sta li je. Tviter profile su oboje otvorili skoro istovremeno, a slicno su i danas reagovali (on obrisao nalog, ona zakljucala).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...