Jump to content
IGNORED

šta štampa štampa


Zmitjkoe

Recommended Posts

Brate Vladane, dobar si decko, utici na zenu da ne radi ovo :fantom:

BLIC:

 

ISPOVEST KOJA JE ŠOKIRALA SRBIJU "Muž je hteo da ima odnos sa autističnim sinom, samozadovoljavao se na telu MRTVE SESTRE"

 

Edited by Haralampije
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

urednik ovakav tekst vraca dok nema identifikaciju iz zoo vrta, vet fakulteta ili neceg treceg. ovo u novine ne moze da ide. nazovimo to kodeks, znanje, zanat...

ovo ne ide u stampu/portal. ovo je tek pola teksta.

  • +1 1
Link to comment
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

"Morala sam da uriniram po njemu, a onda me je naterao na nešto JOŠ GORE": Dok Demi nije otkrila prljav veš, svi su mislili da je Ešton dobrica, a istina je DA SE NAJEŽIŠ

 

citajte o jezivim mukama Demi Moore koja je morala da urinira po Estonu.

 

 

Link to comment
  • 4 months later...

Jedno pitanje - da li se neko sjeća kako se zvao domaći (srpski) časopis - magazin svaštarskog tipa (ono, recenzije, intervjui, reportaže), koji je izlazio tamo gdje recimo s kraja devedesetih, koji je imao izuzetno bizaran, da ne kažem crni humor, u glavi mi je da je bio crno-bijeli na nekom krš papiru. Moguće je da je bio XZ(abava) ali da li se neko sjeća nečeg još mimo toga, kao kroz maglu se sjećam par brojeva da sam čitao u tom periodu. Znači vrlo bizarno, otkačeno. Možda je čak bio offspring XZ-a. U glavi mi je vizuelno da je izgledao kao ona Zona sumraka, samo zajebantski. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...