Jump to content
IGNORED

šta štampa štampa


Zmitjkoe

Recommended Posts

Oglas u danasnjem Danasu: ?Trizma d.o.o. je prvi i najveci Kontakt Centar u Srbiji. Kao deo poslovnog razvoja potrebne su nam dinamicne, elokventne i komunikativne osobe sa bosanskim naglaskom i znanjem engleskog jezika za poziciju Operater Kontakt Centra...?.

Link to comment
Oglas u danasnjem Danasu: ?Trizma d.o.o. je prvi i najveci Kontakt Centar u Srbiji. Kao deo poslovnog razvoja potrebne su nam dinamicne, elokventne i komunikativne osobe sa bosanskim naglaskom i znanjem engleskog jezika za poziciju Operater Kontakt Centra...?.
pa sta se cudis, ovo je, jel`te, autsorsing! Racunarske kompanije smestaju svoje call-centre u, na primer, Indiji, gde ljudi znaju engleski bolje nego u SAD a rade za manje pare.
Link to comment
Cudim se zbog naglaska. Ajd da rekose bosanski jezik..
Jezik jeste jadan, srpsko-hrvatski ili hrvatsko-srpski. U Hagu ga zovu BHS. Ti ga mozes zvati kako god hoces. Bosanski jeste naglasak.
Link to comment

Kurir, 21.10. - amatersko eksperimentalno pozoriste iz Brna postavilo na scenu predstavu s Karlom del Ponte u glavnoj ulozi, odajuci joj priznanje za istrajnost u jurnjavi za haskim beguncima. Ostale uloge; S.Miloševoć, Radislav Krstić, Mladić, Arkan i Mira Markković.

Link to comment

Politiku su uvek krasili izlizani eufemizmi [prijateljice noci isl.]

Митровић избачен из хотела Капитен наше боксерске репрезентације напао собарицу ? случај пријављен полицији и АИДИ. ? Где су шефови делегације? Славље у нашој боксерској делегацији после победе капитена Зорана Митровића у велтер категорији у првом колу над Енглезом Милом Перкинсом (17:12), трајало је веома кратко. Наиме, после тријумфа капитен наше боксерске селекције се потпуно опустио и ?разбашкарио? у хотелу, где је, како смо сазнали, у тренуцима потпуног опуштања напао једну собарицу, која је затим читав случај пријавила чикашкој полицији а овај несвакидашњи скандал стигао је и до челника АИДА (Светска аматерска боксерска федерација). Питамо се где је у том тренутку било бројно руководство српске боксерске делегације, односно да ли су наши репрезентативци били под будним надзором шефа делегације? Очигледно да су боксери били препуштени сами себи и да је капитен Митровић, иначе наш најбољи боксер, у једном моменту себи дозволи велики луксуз, који га на крају може коштати и испадања из такмичења.
Link to comment
Vec me zanima da li je neko uspeo da pronadje Readers Digest (onoliko ga izreklamirase, a nema ga ama bas nigde)?Ja kupih juce. Onako, nemam neke posebne zamerke, a ni odusevljenje, posto inace citam mnogo novina, domacih i stranih, i blogova itd. tesko me je bas impresionirati. Ali nisu se ni osramotili. Post na tu temu: http://yahti.com/2007/10/srpski_readers_digest.html
e i ja ga pronadjoh u medjuvremenu, i ako odstranim srceparauce price o sirocetu koje pronalazi mamu ni manje ni vise nego u firmi u kojoj zajedno rade, ostalo je ok. shale su im malo cheesy, ali, kao sto si rekao "nisu se osramotili"jedina zamerka mi je cena, smatram da su produkcioni troskovi onog formata i kvaliteta papira izuzetno niski, tako da 210 din nema ama bash nikakvo opravdanje (osim ako smatraju danisu zanimljivi za oglasavace, pa pokusavaju da zarade od prodaje, sto je u svetu izdavastva odavno prevazidjana utopija, osim kod pojedinih dnevnih novina) Edited by apotekarica
Link to comment
Danas cula za "Gazetu" - izlazi u ponedeljak. Sad, posto su neki iz Toni Kovacevic ekipe u igri, nije mi jasno da l' su prekrstili "Sutra" ili je nesto trece :huh:
A ja ovako cula od mog insajdera /koji se ne zove Pera /..Antonije Kovacevic je glavni poverenik za Gazetu, koju finansira Zeljko Mitrovic. A Sutra je Blicovo izdanje. Ako su mene lagali, i ja lazem vas.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...