Jump to content
IGNORED

šta štampa štampa


Zmitjkoe

Recommended Posts

Danasnji Kurir otkriva senzacionalnu vest koju javnost do sada nije znala:012525251515.jpgNo, to nije sve, Kurur otkriva i politicku bombu: Čelni ljudi demokrata i radikala u tajnosti razgovaraju o formiranju vlade koja bi mogla čvrsto da upravlja Srbijom narednih deset godina. I na kraju vest iz kulture: Bombom na Severinu.Definitivno obozavam ovu tiskovinu. :lol: Svojevremeno sam poznavao Djoku Kesica, glodura Kurira, bio normalan covek i novinar Borbe. Ne znam sta mu se u medjuvremenu desilo.

Edited by Zmitjkoe
Link to comment
Ljuba Tadić, otac Borisa Tadića: „Boris je siromah, nema ništa od svoje plate. Nema stan. Kad bi mu prestala funkcija, izašao bi iz državnih prostorija i ne znam šta bi bilo s njim“. /Pravda, 13.12./
svetijebem :ph34r:
Definitivno obozavam ovu tiskovinu. :lol: Svojevremeno sam poznavao Djoku Kesica, glodura Kurira, bio normalan covek i novinar Borbe. Ne znam sta mu se u medjuvremenu desilo.
Pusti tiskovinu, probaj elektronski format sa komentarima posetilaca za potpuni ugodjaj. Edited by st.maurice
Link to comment
dragoljub-micunovic-v.jpg- Kako gledate na pitanje monopola Miškovića i odnosa Vlade prema tome?Za mene su merodavne samo odluke Antimonopolske komisije, koja je rekla da ima monopola. Iskreno govoreći, nemam poštovanje za trgovce monopoliste koji se bogate na maržama i de fakto na račun potrošača. Problem s Miškovićem je i njegova agresivnost, arogancija i tužbe protiv svakoga ko ga kritički pomene. Lično sam bio i za skupštinsku debatu o tome, ali širu, jer nije Mišković jedini monopolista u državi. DS je bila za to da se to pitanje proširi na opšti položaj monopolista, ali nije bilo saglasnosti s ostalim partnerima u Vladi. Zato se od toga odustalo i nismo glasali za taj Anketni odbor, iako meni lično ne bi smetalo da je on osnovan. - Da li Mišković finansira DS, kako se to priča? Na Glavnom odboru i na Predsedništvu stranke, predsednik stranke Boris Tadić nam je izjavio da Mišković ne finansira našu stranku, što je mene veoma obradovalo.http://www.blic.co.yu/politika.php?id=235112 bitne stvari smo saznali. DS je ustvari bio za osnivanje anketnog odbora, ali iz solidarnosti nije glasao.I Miskovic ih ne finansira, Tadic je dokazao svojim recima koje pisu po kamenu. Edited by st.maurice
Link to comment
Pusti tiskovinu, probaj elektronski format sa komentarima posetilaca za potpuni ugodjaj.
Cenis da bi 'elektronski format' npr. Devedesetdvojke bio mnogo pristojniji od ostalih da se ne moderise(moderira, moderuje, cenzurise, cenzurira, cenzoruje)? Edited by foto
Link to comment
Cenis da bi 'elektronski format' npr. Devedesetdvojke bio mnogo pristojniji od ostalih da se ne moderise(moderira, moderuje, cenzurise, cenzurira, cenzoruje)?
Trol od pitanja, al' da odgovorim (kontra pitanjem) - zasto se Kurcirov sajt 'ne moderise'? :rolleyes:
Link to comment
Vinsku za predsednika :thumbup: :Vinska mušica vs. Kurir
Go vinska, go vinska. :thumbup:"jedina zena koja je uvek u pravu" /jedan od predloga za izborne slogane/edit: Aaaaaaaw, i mene su se setile pizdetine. :wub:
Takođe, predložena je zabrana izlaženja Kurira, a posetioci su upućeni i kako da se izbore za ukidanje sajta našeg lista.
kljik ^_^ Edited by st.maurice
Link to comment

prvo je radila za Peru, sada bi da mlati po redakcijama, sta je sledece, organizacija velike bakljade LDPa na stadionu CZ sa Chedom u uniformi?

Edited by 3opge
Link to comment

MISA VASIC u DANASu...Zakljucak:štogod ja mislio - a mislim najbolje - o Biljani Srbljanović, Peri Lukoviću, Nataši Kandić i Cecama (a neću vam reći da se "ponekad ne slažem" i da "mi se ?Peščanik? ogadio" i neću se ograđivati od Pere Lukovića, jer nisam licemer!) u životu mi na pamet ne pada da se stavim na istu stranu sa licemerima i krdom koje reži po komandi. Kad vidim ko ih i zašto napada, neizostavno me srce vuče da ih branim. Ja da se pridružim onom Draganu iz Topole koji zabranjuje "Peščanik" i ograđuje Cigane u žicu? Da l? ste vi normalni? Ne, nisam i neću biti "politički korektan" pripadnik čaršije; "umiješati" se neću da branim Ljilju od Bilje, pa da svi zajedno Bilju umlatimo, sve i da me u NSPM nazovu "ekstremistom". Uostalom, priglupi likovi bez smisla za humor iskreno mi se gade, kao i licemerni borci protiv "oba ekstremizma", a naročito onog jednog, jer čujem dobro da zavijaju u čoporu, željni da se "umiješaju" i oni.Digni glavu dok je imaš! Danas, 17.12.07.

Link to comment
pozivam forumase da redakciji kurira ne drukaju identitet nase cenjene forumasice vinske musice. garant bi joj prilepili etiketu 'agent sigurimija' ili tako nesto...
Si se bas mnogo nasekiro zbog vinske? :wink: Ne brigaj, imaju oni Vinsku odavno u dosijeima. A zabole je i cose od identiteta. Nego.. sto me guras u neki smrdljivi Sigurimi? Umesto u elitni FBI ili neki slican strucni kruzok. :) Mislila sam da me vise cenis kao profesionalca. :(
Link to comment
Si se bas mnogo nasekiro zbog vinske? :wink: Ne brigaj, imaju oni Vinsku odavno u dosijeima. A zabole je i cose od identiteta. Nego.. sto me guras u neki smrdljivi Sigurimi? Umesto u elitni FBI ili neki slican strucni kruzok. :) Mislila sam da me vise cenis kao profesionalca. :(
Retko se javljas vinska... Sto te nema?
Da, sto rece Gligorov, za Staljina su liberali bili teski ekstremisti...tako i za ove nase Staljinovice...
Staljin nije voleo ni Hitlera, ako ti je to neki reper.
Link to comment
Retko se javljas vinska... Sto te nema?Staljin nije voleo ni Hitlera, ako ti je to neki reper.
Pa ti onda ispade da su hitler i liberali jedno te isto... :rolleyes: sta ce vinska ove ?treba ici na strane forume. ovde, na srpskim forumima, nema ni slobode, ni tolerancije. sve je uzasno napeto.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...