Jump to content
IGNORED

Britkom


darling

Recommended Posts

keeping up appearances - baba snob i njen nesrecni muz. one foot in the grave - matori namcor i njegove dogodovstine, prilicno nadrealno.father ted - irski pop i njegovo domacinstvo, za one koji vole bolestan humor prilicno dobro
ova prva dva cu da potrazim, fala.kiping ap apiransiz sam gledala pre par godina na bibisi prajmu, mnogo sam volela. hajasint buke je kraljica :)jednom nogom u grobu se daje na studiju be, al nikad nisam spojila duze od par minuta.otac ted je odlican. ne znam da je ikad islo na nasim televizijama. i sta ti je to bolestan humor uopste? ;)setila sam se jos dva odlicna sitkoma, al njih ne mogu da nadjem na torentima. prvi je absolute power sa stivenom frajom.http://www.imdb.com/title/tt0386149/ a drugi je supernovahttp://www.imdb.com/title/tt0452569/obozavam i the worst week of my life http://www.imdb.com/title/tt0401995/:( stvarno sam sve gledala...
Link to comment
i sta ti je to bolestan humor uopste? ;)
povracka, sline, razne druge izlucevine... ima dosta toga u kultnoj seriji the young ones, malo u tedu, nije da bas svako voli. znam ljude kojima to ide na zivce. inace, umal da zaboravim - ne znam ko gledo i ko nije al mighty boosh ubiva. nenormalno su dobri. Edited by adam
Link to comment

meni the thick of it i absolute power super. i absolutely fabulous. i vicar of dibley je dobra. a bila neka, sredinom devedesetih se davala na ptcu, ne znam kako su to nabavili, zvala se birds of a feather, dve sestre i matora droljasta komsinica. mnogo smesno. no je nekako naprasno bila zavrsena, nikad nisam saznala sta je bilo dalje.

Link to comment
meni je to bilo zanimljivo na pocetku, prvih par sezona... onda su malo korigovali pisanje i likove kad su ga prebacili na bbc3 (kanal namenjen mladima) pa su malo izgubili na kvalitetu, ima pomalo sablona da odgovara profilu publike. i dalje pogledam kad naletim na tv-u i nije da se ne nasmejem. al preferiram coupling kad su parovi u pitanju. Iz muske vizure to je skoro pa dokumentarac.nego, kad smo vec tu... ima jos sitkoma koje volim pogledati a nisam siguran koliko je to poznato kod nas. evo par...open all hours , pisao roy clarke (mucke majstor) glume del boy (david jason) i jedan od mojih najomiljenijih komedijasa ronnie barker. barker je vlasnik nekog bijednog ducana, nevidjena stipsa, a jason je necak koji s njim zivi. porridge - sitkom u zatvoru, opet ronnie barker, odlicno.keeping up appearances - baba snob i njen nesrecni muz. one foot in the grave - matori namcor i njegove dogodovstine, prilicno nadrealno.father ted - irski pop i njegovo domacinstvo, za one koji vole bolestan humor prilicno dobro
Au, adame, pa ti sve dobro pogledao...Nego, od svih nabrojanih, "Open All Hours" mi je najviše prijao. Komedija koja te posle svake epizode tako fino životno pokopa, a tebi prija...Btw, kada smo kod novijih, volem "How Not To Live Your Life". Isto malko bolesno, ali samo malko, a ako vas ništa drugo ne privuče, jedan devojčurak u ovakvim odeždama kroz celu prvu sezonu možda hoće:

18976225.JPG

Link to comment

Alan Partridge :Hail::Hail::Hail: genijalno! Kad prica o muzici sa nekim a pojma nema, voli the beatles i omiljeni album mu je greatist hits :D A MENTALIST! to pamtim lol Steve Coogan mi je zbog te uloge najveci car ikad..

Link to comment
al preferiram coupling kad su parovi u pitanju. Iz muske vizure to je skoro pa dokumentarac.
Šta veliš za Cold Feet? Starija serija sa Jamesom Nesbittom i Helen Baxendale :wub:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...