Jump to content
IGNORED

PODELJENO> Vizuelni materijal iz dijaspore


TBoneSteak

Recommended Posts

kad smo vec kod Japana... "how to eat Sushi" za samuraje - pochetnike.
Мој први шеф овде је имао обичај да сваког води на суши, а главни тест је био онај са живим препеличјим јајетом, за који тврде да је бољи од секса. Оно, није лош, али да не претерујемо :).Иначе десило се да сам био у врло мешаном друштву - двоје Кинеза (један канадски, једна америчка), један Канађанин, један Холанђанин, једна Кореанка, један амерички Јеврејин и двоје врло мешовитих Црнаца (за њу сам чак мислио да је левантског порекла)... и неко донесе суши за вечеру. Најели смо се нас четворо ;). Edited by расејан
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Ukranian power (pokradoshe nam Bregu)
И Кустурицу, јел?Није него, и Брега је мажњавао са свих страна од самог почетка - а Руси и Украјинци имају овакве музике на кило већ целу деценију (колико су стари примерци које сам наватао). Мало је незгодно наћи их по мрежама, јер треба прво знати бар неко име за срчку, ал' нађе се. Рецимо, најбољи блуз свих времена, "Урал бајкер бљуз" неког Чижа (или групе Чиж), о којима немам појма осим да га растурају.А Брега је најбољи кад краде од себе. "Те ноћи" је испала одлична јеврејска "Ело хаи", пева Офра Хаза. Саставио је гајде и там-тамове кад су у Глазгову дочекивали Менделу па је и то одлично звучало. Да не спомињем оне бајаги грчке народњаке што је радио са Георгиом Даларасом... све познато :).
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...