Jump to content

Tim Srbije

teacher

145 members have voted

1. 1. Srbija na EuroBasketu 2011?

Recommended Posts

• Replies 1,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• hattori

62

• freakns

71

• Joe D

94

• steins

49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stejsi, sjajani izvestaji. Mauci ti je rekao da spanska himna nema tekst. Imala je za vreme Franka pa je ukinut. Verovatno zbog komplikovane nacionalne strukture Spanije.Nego, Savanov covek-Jankunas je danas imao 7 skokova od cega dva u napadu. To je bolje nego Diao za mnogo manje vremena a nisam primetio da je fizicki dominatniji od Savana.

Nego, Savanov covek-Jankunas je danas imao 7 skokova od cega dva u napadu.... nisam primetio da je fizicki dominatniji od Savana.
Jankunas je jedan od najboljih skakača u Baltičkoj ligi, možda čak i najbolji od krilnih igrača. Takoreći, njihov Novica.
Jankunas je jedan od najboljih skakača u Baltičkoj ligi, možda čak i najbolji od krilnih igrača. Takoreći, njihov Novica.
Moze biti na Baltiku ali Savan je na ovom EP bolji skakac bio do ove utakmice. A nisam primetio da je ovaj fizcki mnogo ozbiljni od Savana a utrpao nam je 13+7 skokova.Savan je danas u napadu utrpao 16 poena uz dobar sut iz igre od 60% i 3/3 sa slobodnog. Bolje od njegovog cuvara Jankunasa.Ali u odbrani i skoku debelo skripi protiv jacih ekipa.
Moze biti na Baltiku ali Savan je na ovom EP bolji skakac bio do ove utakmice. A nisam primetio da je ovaj fizcki mnogo ozbiljni od Savana a utrpao nam je 13+7 skokova.Savan je danas u napadu utrpao 16 poena uz dobar sut iz igre od 60% i 3/3 sa slobodnog. Bolje od njegovog cuvara Jankunasa.Ali u odbrani i skoku debelo skripi protiv jacih ekipa.
Za 15 minuta kao zamena Lavrinoviču, a Savan za 26 kao starter. Vidim da si rođeni statističar, pogledaj mu onda npr. skokove u Evroligi kada je Žalgiris imao ne-truba sezone - vazda 7 ili 8 komada.Savan nam je zapao da redefiniše power u power forward, šta ćeš... Da je Novica i ove godine tu, ne bi se toliko primetilo i bio bi super tip za promenu ritma, kao i u Turskoj. Ovako, moramo se pomiriti sa tim da je prosto nešto slabiji u odbrani i skoku, a ne očekivati da će preko noći da brani znatno jače četvorke (Diaw, Nowitzki) i nadskače prosto bolje skakače (Jankunas, Ibaka i Ilyasova).
Za 15 minuta kao zamena Lavrinoviču, a Savan za 26 kao starter. Vidim da si rođeni statističar, pogledaj mu onda npr. skokove u Evroligi kada je Žalgiris imao ne-truba sezone - vazda 7 ili 8 komada.Savan nam je zapao da redefiniše power u power forward, šta ćeš... Da je Novica i ove godine tu, ne bi se toliko primetilo i bio bi super tip za promenu ritma, kao i u Turskoj. Ovako, moramo se pomiriti sa tim da je prosto nešto slabiji u odbrani i skoku, a ne očekivati da će preko noći da brani znatno jače četvorke (Diaw, Nowitzki) i nadskače prosto bolje skakače (Jankunas, Ibaka i Ilyasova).
Da, bio je zamena Lavrinovicu. Nemam problem sa Savanom koji ne moze da sacuva Diawa ili Novickog. Imam problem sa Savanom koji nije sposoban da zagradi coveka. Imam problem sa bekom kojem Batum proleti i skida loptu.Pa nama ce i Turci i Spanci forsirati ovo sto su Litvanci. Igrace 2 na 2, centar izadje na sut a dole da se pozdravimo sa skokom. Pa nece da moze tako. Zagradivanje je pitanje discipline i koncetracije.
Pa nece da moze tako. Zagradivanje je pitanje discipline i koncetracije.
Kad spomenu koncentraciju... Teodosić ne bi smio fulati bacanja kao u onoj situaciji kad ste mogli ostati u igri (nakon trojke i ukradene lopte). Inače, Teodosić me iz nekog razloga pojavom podsjeća na Ivana Balića.
pau gasol na zagrevanju uglavnom sutira trojke
:isuse: mi, naravno, nemamo kvalitet za ovaj nivo kosarke. dosad smo mogli da igramo protiv ekipa za koje zbog umora ne igraju najbolji igraci, medjutim, u ovoj konkurenciji, nije dovljno sto nasi izlaze odmorni i motivisani iz sezone koju nisu igrali.edit: meni ljudi kazu da licim na teodosica. genracija smo (i poznajemo se!), ista visina, i ja tezim asocijalnosti na basketu (bolje biti asocijalan nego nesocijalan!), obojica pravimo te gimase bez potrebe i ljudi pitaju je l si oukej, ja cesto stanem nasred ulice kad se setim nekog svog blama i pocnem da se mrstim i radim angry.gif i preko toga :isuse: , samo ja imam dosta bolju frizuru od njega. Edited by fancy claps
:isuse: mi, naravno, nemamo kvalitet za ovaj nivo kosarke. dosad smo mogli da igramo protiv ekipa za koje zbog umora ne igraju najbolji igraci, medjutim, u ovoj konkurenciji, nije dovljno sto nasi izlaze odmorni i motivisani iz sezone koju nisu igrali.
mislis u konkurenciji parkera, batuma, noe, diawa...nemamo sanse? :)
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...