Jump to content

Tim Srbije

teacher

145 members have voted

1. 1. Srbija na EuroBasketu 2011?

Recommended Posts

• Replies 1,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• hattori

62

• freakns

71

• Joe D

94

• steins

49

Top Posters In This Topic

Posted Images

jos vise zapanjuje kako ljudi i dalje misle da je 20% suta za tri neki nas standard... posto svi pricaju o Keseljevom "proseru" a niko ne spominje 1/7 za 3 Tea i Savana kombinovano(posto su oni ocigledno daleko losiji suteri od zidara Rickyja...)ispada da je nas dva ipo prvenstva uzasno srao sut, i da je nakon utakmice sa Francuskom cela ekipa zaboravila da sutira... zapravo, setili se da ne umeju da sutiraju...uzgred, mi smo sa tom Rusijom bili na -4 i 2-3 napada posle 35 minuta i to bez beka sutera i sa Teovih 147 izgubljenih lopti... i jasno je da nam je falilo mesa, nikako bek suter... i mi bi tu Rusiju dobili sa igrom protiv Francuske, pa sve da je Keselj gadjao 3/9 umesto 7/9
Uzgred, još više zapanjuje to što ljudi odbijaju da priznaju da nismo imali grama sreće na EP i da su nas sudije brutalno pokrale u svakoj tekmi, a pola ekipe je igralo pod jakim prolivom. Jednom moramo da se suočimo sa tim stvarima.
jos vise zapanjuje kako ljudi i dalje misle da je 20% suta za tri neki nas standard... posto svi pricaju o Keseljevom "proseru" a niko ne spominje 1/7 za 3 Tea i Savana kombinovano(posto su oni ocigledno daleko losiji suteri od zidara Rickyja...)
Ne mislim da je 20% za tri nas standard, ali to svakako nije ni Markoviceva trojka o tablu (niti bilo kakva), kao ni Rasiceva iz onakve pozicije sa zvukom sirene... Mi smo protiv Francuza sutirali trojke 11/23, a oni 1/7. Ako je to uobicajeno, onda jebi ga Edited by Milogled Bluff
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...