Jump to content
IGNORED

Zeitgeist


Krampa

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    9

  • Shan Jan

    7

  • melankolic

    6

  • Mil@n

    6

tako cu opasno morati da pogledam taj money masters, pogotovo obzirom da zavrsavam diplomski na temu bazelskog sporazuma, koji je valjda i osnovno zlo filma, koliko sam shvatio iz price. nadam se da nece biti jos 1 besmislica tipa zeitgeista

Link to comment
  • 2 weeks later...
Link
И следећа година лоша за светску економију Побољшавање резултата финансијских тржишта је добра вест, али ће 2009.година упркос томе бити лоша година за светску економију, оценио је извршни директор Међународног монетарног фонда Доминик Штрос-Кан. stros-kan2.jpgИзвршни директор Међународног монетарног фонда Доминик Штрос-Кан у интервјуу телевизији "Франс 24", оценио да је побољшање резултата финансијских тржишта добра вест, али ће 2009. година упркос томе бити лоша година за светску економију.Штрос-Кан је рекао да амерички долар има све изгледе да остане светска резервна валута, додајући да је повратак на великодушне бонусе банкарским службеницима у САД "скандалозан", преноси Ројтерс."Добро је што се финансијска тржишта опорављају. Добро је што компаније почињу да постижу боље резултате. Али 2009. ће бити лоша година", рекао је извршни директор ММФ-а."Ми смо на пола пута. Остатак године неће бити добар, а побољшање, које сада видимо, тек ће стварно уследити 2010. године", додао је Штрос-Кан.Извршни директор ММФ-а је рекао да чак и када се економија опорави, незапосленост ће остати висока и рашће још неко време.Коментaришући да ли би специјална права вучења ММФ-а могла да замене долар, као главну међународну резервну новчану јединицу, Штрос-Кан је рекао да смо "далеко, врло далеко од ситуације у којој би премоћ долара могла да буде оспорена"."Стварност је да САД имају најмоћнију економију тако да, иако можемо да размишљамо о другачијем систему, ја не верујем да би специјална права вучења ММФ-а могла да замене огромну количину долара која циркулише у свету као међународно средство плаћања", додао је Штрос-Кан.Коментаришући да ли је забринут у вези са великим бонусима за банкарске службенике у САД, извршни директор ММФ-а је рекао да оно што види је прави скандал. Ројтерс подсећа да су недавни огромни профити банака, укључујући "Голдман Сакс" и "ЈП Морган", подстакли бојазан међу политичарима да банке нису у довољној мери промениле своју пословну праксу у време финансијске кризе.
Daklem, poklonici plemenitih ideja sa ovog topika mogu videti kako su Ameri fiktivno naštampali tolike dolare i plasirali ih u svetsku ekonomiju, pa sad kontrolišu tržište, kao i susresti se ponovo sa interesantnim imenima, i videti kako određenim krugovima veoma dobro ide u trenucima svetske krize :)
Link to comment
  • 1 year later...
Daklem, poklonici plemenitih ideja sa ovog topika mogu videti kako su Ameri fiktivno naštampali tolike dolare i plasirali ih u svetsku ekonomiju, pa sad kontrolišu tržište, kao i susresti se ponovo sa interesantnim imenima, i videti kako određenim krugovima veoma dobro ide u trenucima svetske krize :)
Мени ту једино није јасно како су они успели да измисле толике доларе, а да се долар и даље тако држи. Да је било која друга валута у питању, гледали бисмо деведестрећу увећану десетак пута.Једино објашњење је да је овде на делу договорна економија, и то договор на неком нивоу где је ваздушни притисак око пола бара.
Link to comment

Како напредује Венус пројекат?И како помирујете ту чињеницу да ваше раскринкавање завере ширите преко Јутуба и ГуглВидеа који су строго цензурисани простори с којих се и женска брадавица уклања у року од 10мин? О чему се ради, Завера жели да људи знају о чему се ради и да почну да је разрађују градећи друштво без новца, Бога итд? :huh:

Edited by savindan
Link to comment

Kakav crni Venus projekat, to je abbandonovano i rasprodato još u startu, mada sumnjam da to ne znaš, već si to postavio kao trik pitanje. Koga uopšte briga za Venus projekat, uopšte nije poenta u onome što bi neki želeli da rade, već u tome šta se radi i šta se radilo.Što se ovog drugog tiče, kakav bre Jutjub i Guglvideo, ko se još ovajdio od toga. Malo si omašio primarno sredstvo raskrinkavanja...Lepo je videti da neko želi da podigne topik iz mrtvijeh, makar mu motivi bili podmukli i neiskreni. Za šta ne znam baš kako se miri sa hrišćanstvom i širenjem ljubavi na sve strane...edit: YouTube strogo cenzurisan :lol:

Edited by Filipenko
Link to comment

Да, тек сада схваташ а ти си ми неки борац против Завере <_< http://www.youtube.com/t/community_guidelinesЈеботе, ја познајем десетогидошњаке који су мање наивни од тебе.NB, везе нисам имао за Венус, немам времена да ажурно пратим ваше заврзламе.

Link to comment

Да ти не цитирам легални мамбоџамбо који нећеш разумети:Okay, this one is more about us than you. YouTube staff review flagged videos 24 hours a day, seven days a week to determine whether they violate our Community Guidelines. When they do, we remove them. Sometimes a video doesn’t violate our Community Guidelines, but may not be appropriate for everyone. These videos may be age-restricted. Accounts are penalized for Community Guidelines violations and serious or repeated violations can lead to account termination. If your account is terminated, you won’t be allowed to create any new accounts. For more information about how the Community Guidelines are enforced and the consequences of violating them, please visit the- Јутуб пише и сам тумачи правила- Видео који крши правила ће бити уклоњен- Понекад не мора ни да прекрши неко правило да би био уклоњенПреведено на српски: цензура

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...