Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

svi automobili WAG grupacije od golfa 2 na ovamo nemaju osigurace, jer su dovoljno sigurni i bez njih :bee:
Hvala druže. Ima ta tvoja teorija o sigurnosti WAG logike...Umal ga ne rasklopih načisto u potrazi za osiguračima.
Link to comment

Kome jos danas trebaju osiguraci? Mada ako otvoris vozaceva vrata i skines plastiku sa dela centralne konzole koji gleda na vrata, mozda se i iznenadis otkricem da tamo i ima nekih osiguraca ;)

Link to comment

Ovde osiguraci glavna tema :)Na mojoj matoroj hondi pukao osigurac od 55 A koji ide odmah posle plus kleme i izgleda otprilike ovako:()---------() (na mestu crtica ide metalna plocica a na mestu zagrada srafovi)Ima li neko ideju gde bih to mogao da kupim?

Edited by katamaran
Link to comment
  • 2 weeks later...

Posto su pitanja o svemu i svacemu, nema boljeg topica da ovo priupitam nego na ovom. Planiram da kupim kola uz pomoc bankarskog kredita od fizickog lica. Zanima me da li taj covek treba da plati PDV posle obavljene transakcije ili ne, posto mi je on rekao cenu koja podrazumeva da te pare idu direktno u njegov dzep.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...