Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

2 minutes ago, maheem said:

Kakvi su ovo mini kružni tokovi?!


valjda za polukružno?

ko zaboravi lulu na kaminu da može odmah da se vrne, da ne mora da se vrti skroz oko centralnog ostrva

  • Haha 3
Link to comment
8 minutes ago, Frile said:


valjda za polukružno?

ko zaboravi lulu na kaminu da može odmah da se vrne, da ne mora da se vrti skroz oko centralnog ostrva

Ili da se vrtis dok cekas prozor da uletis iz zaleta?

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ćao ljudi. Uzeo bih Samsung A7 Lite 8,7" tablet za GPS navigaciju u kolima, pa razmišljam kako bih mogao da ga fiksiram za komandnu tablu. 

Vidim da ima da se kupe nosači na bazi vakuma, koji se pričvrste za komandnu tablu ili vetrobransko staklo. (Odgovaralo bi mi ako bi nosač mogao da se pričvrsti za ravnu površinu između komandne table i vetrobrana, tako da mi konstrukcija nosača ne zaklanja vidik.)  

Ima li neko iskustva sa tim nosačima - rade li kako treba, il otpadnu čim se naleti na prvu džombu na putu? 

Link to comment
Gde preporucujete parkiranje u Nisu?Citam o parking garazama kao za ficu da su pravljene?Ima li negde u centru za celodnevno parkiranje?
 
Iza Narodnog pozorišta ili TC Ambasador....to je strogi centar. Malo dalje, ali ne mnogo, par Čair, oko stadiona....

P.S. tek sad vidim da je to od pre nedelju dana....jbg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


Link to comment
  • 2 weeks later...

Primetih malu ogrebotinu na displeju infotainment sistema.
Onaj tip ogrebotine koji se vidi pod nekim posebnim uglom i osvetljenjem. Ima li neko neki savet kako bi se to moglo mozda resiti? Vidim na netu nekakva resenja, ali se plasim sam to da isprobam.

Link to comment
Primetih malu ogrebotinu na displeju infotainment sistema.
Onaj tip ogrebotine koji se vidi pod nekim posebnim uglom i osvetljenjem. Ima li neko neki savet kako bi se to moglo mozda resiti? Vidim na netu nekakva resenja, ali se plasim sam to da isprobam.
Za ove 4 godine kako se bakcem trgovinom vidjao sam razne improvizacije i resenja za kojekakve ogrebotine, ostecenja enterijera, mehanicke i druge kvarove, stvarno Srbin svasta zna da izmisli, ali ne znam da ima nesto za izgreban displej na multimediji. Ili da probas nesto od toga sa jutjuba ili da ostavis tako kako jeste.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...