Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Just now, Tsai said:

to , ali kao ima i blutut varijanta, bez kabla. mislio sam da ima neka prodavnica u bg mozda

Ja sam skoro tražio nešto slično u jednoj prodavnici mobilnih (pogledaj par sajtova) ali zbog male potražnje ne drže na lageru uglavnom tu sitnu galanteriju. Bolje ti je ganjaj ove Kupindo KP likove

 

Link to comment
25 minutes ago, Tsai said:

jel ima neko pojma gde da kupim blutut audio kasetu za kola ili onu kao adapter sa izlazom za telefone i tablete?

ovih bt transmitera za kola ima gde hoćeš

kp/limundo je šverc iz kine može svašta da ti zapadne, gigatron i tehnomanija imaju “brendirane” divajsove za 10+€ 


 

e

ja kupio nešto vrlo slično na kp, radilo 10 dana i crkao

kad se vratim za bg uzeću neki “brendirani”

valjda ću biti bolje sreće

 

msm ima i sennheiser za 200 i kusur, taj ću da si uzmem kad mi šljaka bude od 500€ dan

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Koristim ovaj sad će mu peta godina i radi kao i prvi dan. Jedina mana je što neka jača udarna rupa ga pomeri milimetar u ležištu za upaljač što je dovoljno da izgubi napajanje. Bio oko 5 evra kod Alije.

 

-609870387-1043578563.thumb.jpg.bbd17db4c93c72ce678ebe8b9180b2dd.jpg

Link to comment

E, pa te rupe su ključan razlog zašto sam ja digao ruke od te varijante nakon ko zna koliko kupljenih takvih transmitera. Sad kod mene svaka ulica ima i ležeće policajce, pa se to ležište razlabavi i gubi kontakt stalno. 

Link to comment
On 19.9.2021. at 0:54, kud u maglu Simoviću said:

msm ima i sennheiser za 200 i kusur, taj ću da si uzmem kad mi šljaka bude od 500€ dan

 

Za te pare lepo kupiš ceo HU sa handsfree-jem, dobar.

  • +1 1
Link to comment

šta je hu?

 

 

ovo je profi varijanta, kad nećeš da se zezaš sa frekvencijama, oće radi/neće radi


 

 

 

 

i sennheiser nije za kola no za bežično povezivanje raznoraznih divajsova sa sluškama, zato je i toliko

:mellow:

 

Link to comment
On 19.9.2021. at 5:53, nesha taxista said:

E, pa te rupe su ključan razlog zašto sam ja digao ruke od te varijante nakon ko zna koliko kupljenih takvih transmitera. Sad kod mene svaka ulica ima i ležeće policajce, pa se to ležište razlabavi i gubi kontakt stalno. 

Pa imaju i ovi sto se kace na vizor:

 

Amazon.com: Jabra 100-46000000-02 Freeway Bluetooth In-Car Speakerphone (U.S. Retail Packaging),Black : Cell Phones & Accessories

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
56 minutes ago, Grunf said:

ima li iko iskustva sa android mlatimudijom u kolima? 

Ja uzeo pre par godina kineza. Realno mi sluzi samo ko jukebox. Mape na njemu retko koristim jer više koristim na telefonu. Handsfree koristim al me retko ko zove. Usb prikljucak mi je riknuo, dvd se zaglavio ne reaguje :lolol:

Al srecan sam zbog jukeboxa.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Grunf said:

ima li iko iskustva sa android mlatimudijom u kolima? 

 

Imam ja joying, najgore moguće iskustvo, preklinjem dan kad sam ga kupio.

A taj joying je kupio lik koji je totalni freak i garantujem da je googlao 80 meseci dok nije utvrdio da je taj najbolji. Kakvi su ostali, ne želim ni da znam.

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...