Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

6 minutes ago, Milosh76 said:

Prekrsaj 12.6. postar bio juce.

Ok, jasam pre 2.5 meseca prošao kroz crveno na raskrsnici pored MUP-a u NS, nedelja popodne , nigde nikog, mozak mi se isključio, neverovatno, shvatio sam tek kad sam prošao šta sma uradio...Nije stiglo ništa... Nadam se da ni neće...

Link to comment

Mislim da neće. upravo sam jutros prisustvovao otpakivanju kamera koje će moći da čitaju tablice na kolima. Upitao sam nedležne da li taj automatski sistem kažnjavanja radi u N. Sadu, dobio sam odgovor - NE. Tj, sistem je postavljen, ali da bi ti stigla kazna mora operater ručno da te notira, skine slike i pošalje čestitku.  Jedino mi nije jasno na čiji podsticaj to operater radi.

Tako da, mislim da možeš odahnuti.

  • Hvala 1
Link to comment

Zuto je crveno, mada mislim da je manja kazna.

Ukratko, moram pismeno da izjavim da sam ja vozio auto i posaljem pismo u Suboticu, pa kad mi stigne poziv od suda, da sa tim odem u Kraljice Jelene 9 u Rakovici da napravim sporazum priznanju krivice.

Link to comment

Meni se desi da ne primetim da zeleno trepće pa produžim kroz semafor i u trenutku prolaska skontam da se prebacio na žuto. Moram da obratim više pažnje na to. 

Link to comment
44 minutes ago, Valkyrie said:

Meni se desi da ne primetim da zeleno trepće pa produžim kroz semafor i u trenutku prolaska skontam da se prebacio na žuto. Moram da obratim više pažnje na to. 

А може и неко да призна кривицу за тебе… 

 

Ко има возачку а не вози…

Link to comment
12 hours ago, Hamlet Strašni said:

А може и неко да призна кривицу за тебе… 

 

Ко има возачку а не вози…

vrlo cesta pojava.

jedan razlog vise da starije clanove porodice treba terati da produzavaju vozacku dokle god mogu. takodje, zgodno je imati i vise takvih clanova kojima vozacka nije neophodna da bi mogli da se rotiraju.

Link to comment
3 hours ago, foto said:

vrlo cesta pojava.

jedan razlog vise da starije clanove porodice treba terati da produzavaju vozacku dokle god mogu. takodje, zgodno je imati i vise takvih clanova kojima vozacka nije neophodna da bi mogli da se rotiraju.

Tako je moj kolega vozio 170 na autoputu, pa poslao jedva pokretnu majku da  prizna... Oni je poslali u kancelariju na 2spratu, ona pitala kako bez lifta da se popne, a murijaneri joj odgovorili "kad znate da vozite 170, mozete se nekako popeti 2 drugi sprat"... Svi su se smejali, uključujući i gospodju...

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...