Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

36 minutes ago, Biohemija said:

@namenski Tako ce i biti. Tesko da bih imao vremena da se jos krsim po Rakovici.

Malo me samo nervira sto ce matorcima da dolaze na adresu pozivi na sud i sto ce da salju pandure da me traze jer sam kod njih prijavljen.

Ne zameri na savetu :): poduci matorce da te dolaske tretiraju kao povremenu razbibrigu i da ih svaki put kada dodju (ako uopste dodju) sa neskrivenim zadovoljstvom odjebu obavestenjem da nisi tu, da niti znaju gde si, niti kada se vracas.

I da im na pamet ne pada da u tvoje ime prime ili potpisu bilo sta, da niposto ne dozvole da budu uhvaceni na galamu ili ljubaznost....

Ozbiljan sam: malo sta me tako rastuzuje kao svojevremene reakcije komsiluka u kraju koji je pojedine komsije, po dolasku kuci zabrinutim glasom, kao da su se nebesa srusila, obavestavao onim cuvenim 'trazila te policija/milicija...' ili jos gorim 'trazili te ovi iz vojnog otseka...'

Ko ih bre, da izvines - jebe.

Neka traze, to im je pos'o i to placen od strane tih istih zabrinutih...

 

Jos jednom - putuj, ne daj se tamo u tudjini i sve najbolje... :) 

  • +1 2
Link to comment
On 26.5.2021. at 22:16, Biohemija said:

Ma iseljavam se sledece nedelje iz jebene Srbije i imam mali milion obaveza. Samo mi je jos i ovo falilo :isuse:

NIsta, gledacu da sledece nedelje proaktivno odem do Rakovice pre nego sto mi bilo sta posalju. Ako je par soma nije frka, ako je 10k-20k kao sto mi je pandur rekao bice bas bolno :sad:

Kazna je ta kako ti je pandur rekao, samo dogovorom izbegavaš oduzimanje vozačke što je takođe predviđeno za prekoračenje preko 20 u naseljenom mestu. Nigde kod njih nemoj ići pošto uskoro ideš odavde,  gledaj samo da te ne presretnu na ulazu s nekim pozivom i briši. Ne okreći se. Za zastaru ti rekoše da je dve godine i to je to.  Srećno!

Edited by nesha taxista
Link to comment

Uhvatilo me da jurim 72 po Beogradu, napisalo izveštaj kako bilo, potpisao.

 

Fora što se to desilo početkom decembra, i još ništa ne stiže na adresu.

 

Čemu da se nadam?

Link to comment

Piše gore taksista, ode dozvola, super je ako je kako je napisao da dogovorom možeš to izbeći.

A da će ti stići, hoće. Meni je stizalo i posle godinu dana, poslednje mi je stiglo u aprilu za prekršaj iz avgusta prošle godine.

Link to comment

Ja vozio 98 prema Loznici gde je bilo dozvoljeno 50, ista prica, sakrili se gde bas i nije bilo naseljeno i rizicno za toliku brzinu. Platio tipa 14 000din i fasovao par kaznenih poena, bez oduzimanja dozvole valjda jer sam se iskreno pokajao.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
17 hours ago, čekmeže said:

Meni je stizalo i posle godinu dana

 

E to. Počeo da mračim sam sebe da poziv za sud čuči u nekom sudu koliko ih već čekam.

Link to comment

Pa bolje da čekate što duže, pošto posle 2 godine to zastareva. Drugaru sam pre 2-3 godine izgurao jedan prekršaj na zastarelost, umesto da plati solidnu kaznu, dobije bodove i izgubi dozvolu na 3-4 meseca, naplatili smo troškove postupka i podelili pedesetak hiljada dinara.

Link to comment

Jebi ga ja se bavim korporativnom advokaturom, pa takve stvari radim samo za drugare i onda se talimo. Kapiram da bih radio drugačije kada bi to bilo za regularne stranke.

Link to comment

I meni moj drugar za slučaj koji sam pisao ovde /čukanje u garaži, lik pokrenuo postupak/ ide na zastarevanje i kaže "Mićo, ništa se ne brini, odraćemo ih" :D

Samo ću reći da mu je procenat dobijenih slučajeva 96.5 :cool:

Link to comment
24 minutes ago, Mil@n said:

I meni moj drugar za slučaj koji sam pisao ovde /čukanje u garaži, lik pokrenuo postupak/ ide na zastarevanje i kaže "Mićo, ništa se ne brini, odraćemo ih" :D

Samo ću reći da mu je procenat dobijenih slučajeva 96.5 :cool:

To ono kad si udario nekoga i pobegao ali te kamere otkrile? U kojoj normalnoj drzavi ti mozes da ocekujes da ces da oderes nekoga? Osim u shitholovima kao sto je Srbija. 

Link to comment
1 minute ago, djeneralche said:

To ono kad si udario nekoga i pobegao ali te kamere otkrile? U kojoj normalnoj drzavi ti mozes da ocekujes da ces da oderes nekoga? Osim u shitholovima kao sto je Srbija. 

 

Udario sam toliko da je jedini razlog što sam otišao taj što sam bio milion % ubeđen da se ništa ne vidi, i da sam zaboravio za isti događaj pošto sam se spustio na sprat niže u garaži. Dakle, nije baš da sam pobegao. Pa kad su me zvali da sam imao "udes" bukvalno nisam mogao da se setim, dok nisam pročitao adresu i ostale podatke.

Naravno da jesam kriv, kad sam rekao odraćemo nisam mislio finansijski već da će on to lagano da dogega do zastarevanja. :) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...