Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

beše pre par meseci da sam sa 89 išao bulevarom spuštajući se sa mosta. stigao mi poziv dok sam bio ovde pa sam skoknuo do grada zbog nagodbe. u pozivu je stajala i poruka gde da idem da se nagodim. 15 minuta čekanja i 10minuta dok je rešeno: 10000 RSD i 4 poena bez kazne nevoženja. da odnesem papir u sud, može i pre zakazanog datuma.

 

pitanje vezano za 4 poena: da li su ona upisana za navek ili se brišu kad tad, koliki je maksimalan broj i šta sledi kada se on ostvari?

Link to comment

pa da, pisao ja skoro, mene tu nahvatali (silazak sa podvoznjaka ka adi, pa onde kod ukljucenja nbg trake, gde sacekuju), vozio jebenih 82

jos se drzao krajnje leve, ali pandur se poput jaguara prebacio preko punih traka da me ustavi

a najjace lik me obilazi sa desne strane, to me verovatno povuklo da i ja ubrzam

 

ne znam jbg, onde kad nije guzva zaista mi deluje da se moze bezbedno voziti dosta brze od propisanih 50

Link to comment
On 7.12.2020. at 21:42, desboj said:

Tri meseca, manje/više, snimilo me kod Titovog muzeja u subotu jutro, neko leto bilo, stiglo u oktobru čini mi se.

Tamo kod stajališta za autobuse turističke? Koliko si vozio? Ja tu blizu živim, nisam znao da jepočelo da funkcioniše to snimanje...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ako nekome znaci Informacija....


U Beogradu je rok važenja parking karte za osobe sa invaliditetom produžen do 15. aprila sledeće godine, saopšteno je iz gradskog Sekretarijata za socijalnu zaštitu.

Kako se navodi, rok važenja invalidske parking karte izdate u JKP "Parking servis" produžen je u saradnji sa tim preduzećem, a na osnovu Rešenja sekretarijata za 2020. godinu.

Link to comment
  • 1 month later...

Zna li neko u beogradu trazimo kvalitetan crossover / suv, nov, da može da se naruci automatik, mora 2021 god cena da bude oko 25K evra, veci gepek. 

 

Idioti u hundai (za tuscon pitali) imaju samo 2020, nesposobni za bilo sta, ne znam samo kako mogu da budu prodavci kad ih boli dupe za sve

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...