Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

1 hour ago, copkillah said:

 

Vozači Alfe 147 su najgori, ubedljivo.

Ni blizu onih pogresnih oblika zivota u (sluzbenim) Skodama. 

U odnosu na njih svi ostali su gurui voznje. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, DragiButrose said:

Ni blizu onih pogresnih oblika zivota u (sluzbenim) Skodama. 

U odnosu na njih svi ostali su gurui voznje. 

 

a pa svi znamo da se službeno auto™ tera drugačije nego svoje :D

 

Link to comment
27 minutes ago, DragiButrose said:

Ni blizu onih pogresnih oblika zivota u (sluzbenim) Skodama. 

+1

Narocito onim malim, fabijama ili kako se vec zovu....

 

10 minutes ago, maheem said:

In my book su to vozači audija

+ onih malih dostavnih, kangarua, berlingoa, taj rad...

Link to comment
13 minutes ago, namenski said:

 

+ onih malih dostavnih, kangarua, berlingoa, taj rad...

white van

najopasnije vozilo. narocito sada kada se krecu kao brze putnicko vozilo. jos kada nemaju stakla nego plekove... bezi od njega.

Link to comment
48 minutes ago, DragiButrose said:

Ni blizu onih pogresnih oblika zivota u (sluzbenim) Skodama. 

U odnosu na njih svi ostali su gurui voznje. 

Pa još kad natakne crveno plave blinkere sa najlon pijace,milina jedna :happy:

Link to comment
1 minute ago, foto said:

white van

najopasnije vozilo. narocito sada kada se krecu kao brze putnicko vozilo. jos kada nemaju stakla nego plekove... bezi od njega.

Obaska sto ih skoro po pravilu tudje, voze uglavnom klinci pritisnuti gazdama, rokovima i adrenalinom...

Nagledao sam se, ovde na primorju svega i svacega, ukljucujuci i preticanja u tunelu, zatecene prevrnute na krov na putu Cetinje - Budva da ne pominjem, a videh da ni u Bg nisu bolji...

Link to comment
1 hour ago, maheem said:

In my book su to vozači audija

 

Oni su bahati sami po sebi u velikom broju slučajeva, ali ono je baš specifično kada je Alfa 147 u pitanju.

 

46 minutes ago, Bambula said:

Pa još kad natakne crveno plave blinkere sa najlon pijace,milina jedna :happy:

 

Ja vodim kampanju da se ljudi ne sklanjaju blinkerima, jer, ako ništa drugo, nisi dužan da im se sklanjaš, samo treba da se sklanjaš kada vidiš policijski auto

 

Najbolji momenat mi je bio kada je lik u sred zakrčenja u Sinđelićevoj ulici (koja je, ako neko ne zna, jednosmerna i širine jednog automobila) UKLJUČIO BLINKERE, kao da to može da promeni bilo što.

 

Žao mi je što sam samo prolazio peške i što nisam bio u automobilu ispred njega jer bi sigurno očekivao da mu se sklonim ako se pojavi prostor, a potrudio bih se da blokiram bilo kakav pokušaj provlačenja.

 

Link to comment

moram da apdejtujem listu. u poslednjih 5-6 godina ubedljivo najveća džiberana je za volanima oktavija i superba, sa posebnom podkategorijom neoradikalski šljam

 

 

 

 

ja bukvalno superb ne bi tero džaba da mi ga daju

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

@DragiButrose

+milion

 

 


moram da apdejtujem listu. u poslednjih 5-6 godina ubedljivo najveća džiberana je za volanima oktavija i superba, sa posebnom podkategorijom neoradikalski šljam

 

 

 

 

ja bukvalno superb ne bi tero džaba da mi ga daju

 

Link to comment
23 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

moram da apdejtujem listu. u poslednjih 5-6 godina ubedljivo najveća džiberana je za volanima oktavija i superba, sa posebnom podkategorijom neoradikalski šljam

 

 

 

 

ja bukvalno superb ne bi tero džaba da mi ga daju

o, da.

to su u 90% automobili iz ministarstava i kancelarija/agencija. jos ako imaju kineske blinkere to treba terati u 3pm. ali vozac tih skoda vodi koliko-toliko racuna na saobracaj oko sebe.

white van je najveca opasnost u saobracaju. to ide kao solidan putnicki auto, a ne jebe/ne vidi nista oko sebe. nisam ga ja izmislio nego se pojavio kao odrednicama po enciklopedijama cim je to postiglo performanse prosecnog automobila.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...