Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

8 hours ago, radisa said:

Policajac mi rekao da ne fantaziram, i da to kažem na sudu, ali da on predlaže EU zapisnik, da dunemo u dreger, pa da se razilazimo bez suda...

 

Ja rekao Ok, koga jebe, imam kasko, ajde da završimo...

 

Ma da.. Samo nek niko nije povređen...

 

Inače, ono što je zanimljivo, Alfa 147 se samo odbila od mene, meni se auto nije čak ni zaneo, ja nisam uopšte osetio udarac... Moj klinja, koji je sedeo pozadi, sa nije ni uznemirio, čak mu bilo smešno, kako su ovi iskočili iz autoa kad im se prašina od airbegova rasula po kolima...

Na EU zapisniku se radi skica situacije.

Ali ok, važno da ste živi i bez povreda.

Link to comment
On 28.9.2020. at 22:59, radisa said:

Policajac mi rekao da ne fantaziram, i da to kažem na sudu, ali da on predlaže EU zapisnik, da dunemo u dreger, pa da se razilazimo bez suda...

 

Ja rekao Ok, koga jebe, imam kasko, ajde da završimo...

 

Ma da.. Samo nek niko nije povređen...

 

Inače, ono što je zanimljivo, Alfa 147 se samo odbila od mene, meni se auto nije čak ni zaneo, ja nisam uopšte osetio udarac... Moj klinja, koji je sedeo pozadi, sa nije ni uznemirio, čak mu bilo smešno, kako su ovi iskočili iz autoa kad im se prašina od airbegova rasula po kolima...

Šteta, Radiša, pare na stranu - stres je veliki, baš mi je žao. 

Nas kad je udario lik u Oktaviji, em sam bila trudna em sam vozila starije dete na strani gde se zakucao.

Samo kad ste svi dobro :heart:

Link to comment

isti pandur, isto odstojanje pa treba me ubiti. tri kazne sa tri razlicita auta a nije jedan nije bila moja mazdica, a sa njim sam ko fandja vozila....

 

ne znam kako cu se izvuci iz ovoga. zasluzeno. 

Link to comment

Ja sam se od leta na ovamo naplacao ruckova saobracajcima samo tako. Terao auto bez tablica u AMSS na pregled, do pumpe bez tablica, danas presao preko duple pune da odem sto pre do prodavnice auto delova, i svasta nesto. Jebo mi pas mater, uvek me navataju ali sreca mali grad pa me znaju bar iz vidjenja, ako vec nisu neki od drugova ili poznanika.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

Cesto mi se desava da nakon voznje motor stoji na 1000 obrtaja po 3,4 min pre nego se spusti na normalne obrtaje za rad u leru.Da li je to normalno,i da li je povezano sa ciklusom ogorevanja filtera DPF?

Link to comment
  • 2 weeks later...

https://www.citajfilter.com/2020/10/19/укида-се-зелени-картон/

 

Грађанима Србије од данас више није потребан зелени картон за улазак моторним возилима у БиХ, што важи и за возила са таблицама БиХ која улазе у Србију, саопштено је из Ауто-мото савеза Србије /АМСС/. За прелазак границе, у оба смјера, довољан доказ да возило посједује осигуравајуће покриће јесте таблица са регистарским ознакама земље у којој је аутомобил регистрован.

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

https://www.citajfilter.com/2020/10/19/укида-се-зелени-картон/

 

Грађанима Србије од данас више није потребан зелени картон за улазак моторним возилима у БиХ, што важи и за возила са таблицама БиХ која улазе у Србију, саопштено је из Ауто-мото савеза Србије /АМСС/. За прелазак границе, у оба смјера, довољан доказ да возило посједује осигуравајуће покриће јесте таблица са регистарским ознакама земље у којој је аутомобил регистрован.

konačno

2k dinara nizašta

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...