Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Skripa kocnica ne mora da znaci frku sa plocicama: kocnice mogu da skripe iz raznih razloga i povremeno, te materijal, te vreme, te tako im dodje...

Kada skripe zbog pojedenih plocica - greske nema: zvuk je odvratno metalan i brate, oseti se na kocenju, nije zezanje, mada sumnjam da je dotle doslo, primetio bi.

 

A majstorske preporuke za zamenu diskova - zaobidji ili proveri na nekoliko mesta: osim ako nisu mehanicki osteceni, opasno утањили, u sta sumnjam, reljefnitm preko svake mere, nema ama bas nikakve potrebe da ih menjas i trosis se...

  • Hvala 1
Link to comment

Svakako moram  na "predzimsku proveru" kao i svake godine, pa cu videti. Generalno me dobro sluzi, ne trosi ulje previse, uobicajno za Astru benzinca, nemam nekih problema sa njim.

 

Hvala svima

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Svakako moram  na "predzimsku proveru" kao i svake godine, pa cu videti. Generalno me dobro sluzi, ne trosi ulje previse, uobicajno za Astru benzinca, nemam nekih problema sa njim.

 

Hvala svima

i naravno ako je vreme za zamenu diskova onda bi trebalo da se menjaju samo prednji, zadnji duže traju.

Link to comment

Drugari, treba mi savet. Treba da kupim auto za koji dan, sve je dogovoreno samo da ga preuzmem. Nisam u mogucnosti da ga registrujem na sebe i menjam tablice jos neko vreme zbog obaveza a planiram da ga teram narednih par nedelja poprilicno pa bih da pitam da li sam u nekoj obavezi da trazim ovlascenje ili ne? I za to je frka da li bih nasao vremena u naredne dve nedelje, izbegao bih ako bas ne moram. Moram li?

Link to comment

Ма хоћу свакако али не могу још две недеље да мењам таблице, треба ми ауто. Тераћу овако, ваљда неће да буде проблема.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Imao saobraćajku...

 

Šta treba da radim sutra sa onim EU zapisnikom? U svoje osiguranje, jel' tako?

 

Inače, piznao sam da sam kriv, samo da se završi, verovatno bi na sudu mogao da doteram do podeljene krivice, a od sad imam snažan poriv da ljudima koji parkiraju auto u raskrsnicu i upale sva 4 porazbijam svaku staklenu površinu na tom autu...

 

Izlazim iz male, neregledne ulice, vozim tipa 10 na sat, i debil mi stoji tako da mi zaklanja pogled... Idem polako, ulazim u ulicu i udara u mene lik... Tragovi kočenja 40ak metara (50 koraka, briojao sam)... Otvorili mu se air begovi... Svi... Znač vozio je verovatno preko 50...

 

Ali je pandur odmah rekao da sma ja kriv, jer imam znak u ulici... Jbg, tehnički je u pravu, ali šta sam trebao da uradim da bi skrenuo?

 

Inače, meni desno prednje krilo se ulubilo, neka plastika se izlomila unutra, iscurila tečnost za vetroban i moguće iskrivila se felna... Suta ću  videti šta još ima... :(

Link to comment

@radisa bas mi je zao, nek nikom nije nista i nek ste se slozili oko stete - ako je popunjavan evropski znaci max 200k din u principu, nece propast kuca. tako da ono, svako zlo bilo u tome i sta se vec kaze

  

3 minutes ago, Tale said:

Ovo ne može da bude samo tvoja krivica.

gotovo je sad bila policija, ima zapisnik itd

Edited by Krošek
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Tale said:

Da li je u zapisniku i skica na kojoj se vidi da ti je ovaj zaklonio pogled?

Ovo ne može da bude samo tvoja krivica.

Policajac mi rekao da ne fantaziram, i da to kažem na sudu, ali da on predlaže EU zapisnik, da dunemo u dreger, pa da se razilazimo bez suda...

 

Ja rekao Ok, koga jebe, imam kasko, ajde da završimo...

 

4 minutes ago, Krošek said:

@radisa bas mi je zao, nek nikom nije nista i nek ste se slozili oko stete - ako je popunjavan evropski znaci max 200k din u principu, nece propast kuca. tako da ono, svako zlo bilo u tome i sta se vec kaze

  

 

Ma da.. Samo nek niko nije povređen...

 

Inače, ono što je zanimljivo, Alfa 147 se samo odbila od mene, meni se auto nije čak ni zaneo, ja nisam uopšte osetio udarac... Moj klinja, koji je sedeo pozadi, sa nije ni uznemirio, čak mu bilo smešno, kako su ovi iskočili iz autoa kad im se prašina od airbegova rasula po kolima...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...