Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

2 hours ago, mustang said:

 

i dalje je japanac :D

 

hvala!!!

 

ko saliven mi, moj personality, milina ga voziti, volan bruka. ne znam jos u kameru da gledam, peder mi koci sam kad sam previse blizu nekog, okrece mi volan u liniju da se vratim. to sam danas popodne naucila. nista drugo ne znam. ni da promenim stanicu. prodavac mi povezao telefon na bluetooth jer bih ja to proucavala dva meseca. ima kozna sedista na sta nisam navikla. 

 

al gepek!!! jebo me gepek... otvara se na senzor nogom ispod branika sto je odlicno kad nosim kese u obe ruke. 

a nosim ih stalno. 

i cim pridjem i uhvatim se za bravu sam se otkljuca a zakljucavam na neki dodir na bravi sto se ne vidi. 

 

i sinu, jaooo, njemu klima posebno pozadi da ne moramo svi da se hladimo zbog njega. njemu je stalno vruce, pravi muzjak. 

 

i muzu se svideo mada on nema pojma oko kola cak i ficu da sam uzela. samo da ide. 

 

mnogo sam srecna :)

Nek je sa srećom kupovina, da ga u zdravlju vozite! Auto je super, i veoma kvalitetan. Dobra kupovina.

Link to comment

hvala tresko :)

(mislis vozim? :laugh:...u ovoj kuci ja sam sofer ...na zalost)

 

@Moća

 znam ja sta je rekao ali toyota i lexus su ovde odvojeni. dva potpuno razlicita koncepta. u toyoti  su bas bili neljubazni a lexus prodavac nije bio brz dovoljno na odgovorima preko mejlova i textova al bar je bio super u test voznjama...al svejedno, jermen, privatan dealership, me osvojio. odnela mu i moj viski i veceras mi poslao poruku da pita koliko sam zadovoljna :D

 

ima da mi sledeci auto da besplatno koliko cu mu ljudi dovesti samo zato kako se poneo :D. i dovezao mi auto plus. papire potpisala na licu mesta. 15min posla. nema zajebancije sa profesionalcima. apsolutno takve postujem i gajim.  

 

dam krug uvek :D

 

Edited by mustang
Link to comment
32 minutes ago, mustang said:

hvala tresko :)

(mislis vozim? :laugh:...u ovoj kuci ja sam sofer ...na zalost)

 

@Moća

 znam ja sta je rekao ali toyota i lexus su ovde odvojeni. dva potpuno razlicita koncepta. u toyoti  su bas bili neljubazni a lexus prodavac nije bio brz dovoljno na odgovorima preko mejlova i textova al bar je bio super u test voznjama...al svejedno, jermen, privatan dealership, me osvojio. odnela mu i moj viski i veceras mi poslao poruku da pita koliko sam zadovoljna :D

 

ima da mi sledeci auto da besplatno koliko cu mu ljudi dovesti samo zato kako se poneo :D. i dovezao mi auto plus. papire potpisala na licu mesta. 15min posla. nema zajebancije sa profesionalcima. apsolutno takve postujem i gajim.  

 

dam krug uvek :D

 

Prva stvar u glove compartment da se ubaci štek kafetina.:D

Link to comment

hvala drugari :D

 

(vec mu ubacila  kafetine al u pretincu za naslon (tu je navikao....ne bi znao kako da otvori pretinac za rukavice :laugh:

 

 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...