Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

17 hours ago, nesha taxista said:

Nisam znao da ima takav i hibrid, ali u svakom slučaju varijanta da prvo platiš sve, pa onda čekaš povraćaj. Tako bar rekoše mom drugaru koji je hteo Tojotu hibrid. Odustao je. 

 

Meni su sada na nekom broju iz Ministarstva zaštite životne sredine rekli da je procedura takva da prilikom konkurisanja ti njima predaš predugovor sa automobilskom kućom, da oni obrađuju taj zahtev  (nešto preko mesec dana) i da nakon toga on uplaćuju svoj deo prodavcu i da se tek onda faktički obavlja kupovina.

Link to comment
5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

a koliki je njihov deo?

 

Za tzv lake hibride je 2.5 k evra, za elektro pogon je 5k a za elektro skutere i slično 500 evra.

Link to comment

jaoo ljudi auto mi popravljen! 

 

idem za dva sara po njega, beba moja kad ga odvedem na deep cleaning :wub:

 

i vratim rentacar napokon....i to moram da operem zbog pusenja i prasine i dlaka

  • +1 2
Link to comment

moja bff sto idemo na km zajedno i kucici su nam zajedno, ona ima i skoro svaki dan vozim taj auto (jer kasnimo, a ja brzo vozim)....ko da je moj, ovaj ford malo da zacini repertoar....?

Link to comment
19 hours ago, mustang said:

moja bff sto idemo na km zajedno i kucici su nam zajedno, ona ima i skoro svaki dan vozim taj auto (jer kasnimo, a ja brzo vozim)....ko da je moj, ovaj ford malo da zacini repertoar....?

Ne znam, nisam nikad vozio ni jedan od njih, samo sto mi se CX-5 vise svidja, kao usotalim i cijela njihova linija.

 

Mada, taj compact crossover/SUV segment je izuzetno konkurentan i pored ta dva imas jos i "sveto trojstvo": Toyota RAV4 i Honda CRV, kao i Hyunday Tucson i mislim da koji god da izaberes mislim da ce te fino sluziti. Ali, ako ti budzet nije problem, za dodatnih $5-6K da porazmislis i o Audi Q3 i Volvo XC40. Oba su izuzetno atraktivna IMO.

Link to comment

joooooj aaaaaaaaaa! 

vodim muza danas na probne vozne...njemu komfor ispod guzice, kako ce mu biti kao suvozacu, a ja voznju i preglednost

 

javljam veceras sta sam odlucila mada su mi prijatelji rekli nista da ne uzimam danas, nego prvo da ih zovem da prodiskutujemo jer sam impulsivna pogotovu ako ogladnim i izgubim zivce :laugh: ... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...