Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

1 hour ago, Lancia said:

ja se ne bih razmisljao da imam Zvrka, za te pare  bi sigurno mogao da nadjes Skodu Yeti, pouzdan, modularan avto. Skoda se zajebala sto nije nastavila da ga modifikuje, bio je jedinstven model na trzistu. Izvinjavam se na trolu, posto nije na spisku.

Yeti jeste interesantan ali otpada jer je "ružan". 

Realno jeste mrvu bezbednije da je auto višlji i zbog toga su 3008 i Kaškai na listi i navijam za njih jer ipak u tom autu će biti bebčevo sedište. Juke/Kaptur/2008 otpadaju zbog gepeka a Opell, Ford i Koreanci zbog ne varim ih nešto.

Takođe, ni glomazne mašine reda veličine 5008 nisu poželjne.

 

Link to comment
5 minutes ago, desboj said:

Yeti jeste interesantan ali otpada jer je "ružan". 

Realno jeste mrvu bezbednije da je auto višlji i zbog toga su 3008 i Kaškai na listi i navijam za njih jer ipak u tom autu će biti bebčevo sedište. Juke/Kaptur/2008 otpadaju zbog gepeka a Opell, Ford i Koreanci zbog ne varim ih nešto.

Takođe, ni glomazne mašine reda veličine 5008 nisu poželjne.

 

Sminkeru :sleep: najbolje pokazite slike bebcu, pa de pruzi rucice, taj je:) 

Link to comment

@Ras

99% da auto sa dupetom(pasat, džeta i gore navedena dva) ne ulazi u izbor, kao ni voluminozni (Scenic, Espace, Altea)

 

Takođe se slažem da je svaki polovnjak mačka u džaku za sebe sa svojom pričom, ali neke generalne informacije se mogu dobiti forumašenjem. Npr, na  polovni automobili sajtu stoji neki Daihatsu Terios, prepakovani RAV, i u dva klika se isprepadam cenom prednjeg fara od 470 evra 😯

 

Link to comment

@Milosh76

Ima dupe

Opel nikako

Drži cenu koju ne mogu da iskašljem, respektivno

 

@Ras

Da imam para uzeo bih ga sebi a ženu strpao u Lend kruzera, eventualno RAV4

 

Tako da za sada nikako.

 

 

 

Link to comment

Eto, da nisi usamljen na forumu :lolol:

P. S. Lancia (welcome back!) lepo kaže pa se prepoznaj, sa svojom Fiestom sa AliEkspresa. 

11 hours ago, Lancia said:

Ja ne poznajem nikog ko nema neku svoju pricicu za pojedine automobila, to se realno i dogadja, ali to ne treba brkati sa generalnom pouzdanoscu. 

 

Link to comment
On 9.3.2020. at 12:23, desboj said:

Ford i Koreanci zbog ne varim ih nešto.

 

Zašto? Focus je super auto, od svih hečbeka, bio bi mi prvi kandidat. 1.5/1.6 zeldi ili 1.0T.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...