Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

ništa, pričao mi je o knez petrolu i uopšte o tim malim domaćim prodavcima


 

 

 

a lista je moj utisak kvaliteta goriva

trenutno sipam na šelu, samo zato što mi je mol daleko. da ne bude zabune pričam o ed

Link to comment

Evro dizel može biti dobar al koga nisov plin ujede taj i od dizela beži. Kako su uveli da se putni troškovi više ne isplaćuju na račun ili kešom uvalili su mi karticu za nis pa je dajem drugima da sipaju u zamenu za keš, toliko mi se ne ide kod njih. Za plin na Petrol, MOL...

Link to comment

Uffft kako sam se iznervirala!
Imala sam problem sa brisacem ispred sebe, mada je ona gumica i na desnom pocela da brlja, tako da svratila danas i zamenila metlice, sve ok.
I onda sednem, ukljucim brisace i vidim da mi je onaj levo (stari) izgrebao staklo, 3-4 paralelna, polukruzna traga. Odlepila sam!
Uopste nisam primetila da se gumica pomerila ili nesto slicno.
Ogrebotina se ne oseca pod prstima, i pomagajte kako da saniram, tj ko to radi [emoji20]

Link to comment

Odmah se nadje neko da drzi predavanja [emoji849] znala sam

 

Kako da mi smeta kada je ispred suvozaca, a drugo nije bilo staklo skroz cisto jer su metlice lose brisle, problem je star 2-3 dana, ne vozim tako mesec ili vise, a i tragovi si jedva vidljivi.

 

 

 

 

Link to comment

Pa ako mogu farovi da se poliraju, iako je plastika, valjda nekako može i staklo. Dobro si prošla, savetuju te da promeniš samo šoferku. Staaarii PPP bi predložio zamenu celog auta :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...