Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Covek je arogantna budala...

Ako želite da vaše pitanje ne bude objavljeno na sajtu cena je dva puta veća. Pošto mi niste potvrdili da sta ponovo izvršili uplatu, niti da ste dobili moj mejl, ja prenosim ceo odgovor na moje sajtove, pošto to uvek činim, kad mi neko ne potvrdi da je dobio odgovor od mene.

Poštovani gospodine, napisao sam to javno stotinu puta, i mojim odgovorima, a i vama lično mojim odgovorima koje sam mejlom poslao, da ja NE preporučujem modele, ukoliko vam ja ne tražim automobil. Smatram da je 3 000 dinara premalo za moje savere, i prpeoruke. Kad vam nađem automobil, ako se to radi o nekom polovnom automobilu od  15.000 evra, moj honorar za traženje i preporuku je 400 ili 500 evra. To je verujem simbiličan iznos, imaju u vidu kakvi se sve polovni automobili prodaju u Srbiji, sa veoma ozbiljnim a odličnom skrvenim manama.

Na ostala pitanja koja ste postavili dobićete precizne odgovore. Napomenuo sam vam i nekoliko puta, da prestajem sa pisanjem pismenih odgovora, prosto mi oduzimaju jako mnogo vremena. 

Link to comment

Ja mislim da sam vec pisao ovde, coveka licno poznajem i klasican je primer (cenzura) Cela njegova prica je nadje neki auto za zeljenu cifru, onda ga pregledaju njegovi "majstori" mali+veliki servis i sve ostalo sto je za zamenu.

 

U prevodu sve ono sto svako normalan uradi kad kupi polvnjak, samo se on dobro ugradi u paketu sa njegovim majstorima. 

 

A i kao voli da razbije stereotpie pa ti preporuci nekog Franucza, a popljue Nemca recimo. 

 

Vidim da je tema bila Mazda 3,bilanje skoro odlicna ponuda 2010+ uvoz iz CH otkupljeno od nekog rent a car servisa,cela flota sa priblizno istim km negde oko 80k km, ali se razgrabilo ko blesavo. 

 

 

Link to comment
12 hours ago, SDSG said:

Vidim da je tema bila Mazda 3,bilanje skoro odlicna ponuda 2010+ uvoz iz CH otkupljeno od nekog rent a car servisa,cela flota sa priblizno istim km negde oko 80k km, ali se razgrabilo ko blesavo. 

 

Gde su bile Mazde 3 sa 80k km i po kojoj ceni ?

Link to comment
On 21.9.2019. at 12:08, Milosh76 said:

Nece on Astru K, mali je to auto za njega :D
 

Sad ne mogu da se setim koje je to godiste al cini mi se da je ono ludo niska cena za to avto.

anyhow, unesem ja maltene sve iste detalje za pretragu za auto koji zelim i dobijem sve skuplje sa kilometražom oko 200k.

Edited by maheem
Link to comment
14 hours ago, SDSG said:

Vidim da je tema bila Mazda 3,bilanje skoro odlicna ponuda 2010+ uvoz iz CH otkupljeno od nekog rent a car servisa,cela flota sa priblizno istim km negde oko 80k km, ali se razgrabilo ko blesavo. 

 

Pazi da nisu 8 godina stara vozila, sa 80kkm, u švajcarskom rent a car-u. Pa čak i kod nas franšize imaju obavezu menjanja flote na ~60kkm, a po zakonu ne smeju biti starija od 5 godina.

Minhauzeni i tamo i ovde.

Edited by zorglub
Link to comment
4 hours ago, Milosh76 said:

 

Gde su bile Mazde 3 sa 80k km i po kojoj ceni ?

Na jednom placu u Kragujevcu, bilo 10 komada, a cena je bila ~10k €. 

 

Zorglub, ako ne verujes idemo kod coveka koji je kupio :D 2013 god sa 86kkm. 

Link to comment

@SDSGNe znam šta da ti kažem... jel' postoji šansa da čovek po broju šasije proveri istoriju? Jer je priča visoko neverovatna.

 

Takođe, 10k za 6 godina staru trojku... nije malo, dapače. To što ljudi misle da je Mazda danas = Mazda s kraja 80ih i početka 90ih, druga je stvar.

Edited by zorglub
Link to comment

Mozes po broju sasije da proveris ukoliko je odrzavan u ovlascenom servisu, a jos na tim malim kilometrazama je nezahvlano da se ista vraca, a ovde nije vracana 100% znam i lika koji je dovezao bizarku iz CH,a i video sam auto uzivo :) Tesko ide prodaja takve flote caki u CH jer Balkanci kupuju komericjalu koja je boga oca pregazila i to se kupuje djuture, e tu vec kilometraze debelo idu u minus kad osvanu na oglasu.

 

Bilo je pre par godina cela flota crvenih pandi i uredno su prodavane kao VAN ali sve do jedne na satu imale 186xxx km :laugh: a danas taj covek ima auto kucu pa ti vidi koliko je tu bilo ugradjivanja, a zaista su uzete za smesne pare. 

 

Danas je bar lako proveriti dal je kilometraza vracana, dovoljna ti je original dijagnostika evo moja alfa uzeta sa 243897km i rekoh to je to iz ciste zajebancije je prikacimo na dijagnostiku i iskopamo 400 i kusur hiljada :ph34r: A bio je i najveci biser ikada F10 sa bas smesno malom kilometrazom pa na kraju iskopali 700 hiljada jer im bilo cudno da plivajuci ode na tako maloj kilometrazi. 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...