Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

2 hours ago, Milosh76 said:

Da li kad se kupi TAG uredjaj u tih 2022 dinara ulazi i neki kredit, da se tako izrazim, ili se dopuna kupuje posebno?
Koja je najmanja cifra za uplatu?

Ako imaš smajli karticu i dovoljno bodova, trenutno je u ponudi tag u katalogu na Eko pumpi

Link to comment
5 hours ago, Milosh76 said:

Da li kad se kupi TAG uredjaj u tih 2022 dinara ulazi i neki kredit, da se tako izrazim, ili se dopuna kupuje posebno?
Koja je najmanja cifra za uplatu?

Na pumpi nema limita, ali ako naidjes na rampu sa nedovoljno kesa, onda je minimum 2000 dinara. 

Edited by SDSG
Link to comment

sta je potrebno u policiji za prenos vozila u okviru iste "registracione grupe" ili koji je vec pravilan izraz za to

svuda na netu nalazim sta treba ako se menja registracija, ali ne i ako ostaje ista

 

jel saobracajna vezana za registraciju?

Link to comment

Jeste, posto na saobracajnoj pise broj registracione tablice.

 

Mislim da to sto ti pokusavas da uradis nije moguce, mozes ili odmah da registrujes iznova auto ili da vozis uz overeno ovlascenje prethodnog vlasnika do isteka registracije. S tim sto tu ima zajeb - sve one kazne sto stizu putem kamera ce ici njemu, iako ti potencijalno pravis prekrsaj :D mislim, tebi to ne smeta, ali ja kao prodavac nikad ne bih pristao na tako nesto.

 

edit: ok, pogresno sam skapirao sta zelis :D trebalo bi da mozes da izvadis novu saobracajnu na iste tablice, tu nema problema valjda.

Edited by goofs
Link to comment

ma nismo se nesto razumeli

nista ja ne pokusavam "mimo procedure" da po srpski zajebem sistem :D

nego overili smo ugovor kod notara pre 7 dana, danas bi trebalo biti gotovo u poreskom, predao sam tad prijavu i platio

sledeci korak je mup

upis novog vlasnistva

e tu imam dileme, nigde ne nalazim sta je tacno potrebno ako smo obojica iz beograda 

 

Link to comment

a registracija istice za malo manje od emsec dana

sad me i to buni, jer se pominje na netu "ako je do isteka registracije opstalo vise od emsec dana"

 

dakle, auto je kod mene, ugovor overen, poreska zavrsena (nadam se danas), imam saobracajnu i polisu na ime bivseg vlasnika, registracija istice za manje od emsec dana

sta je moj msledeci korak?

 

ako sam skontao upis novog vlasnika u policiji

jel to uopste potrebno raditi pre registracije?

jel dobijam novu saobracajnu?

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

a registracija istice za malo manje od emsec dana

sad me i to buni, jer se pominje na netu "ako je do isteka registracije opstalo vise od emsec dana"

 

dakle, auto je kod mene, ugovor overen, poreska zavrsena (nadam se danas), imam saobracajnu i polisu na ime bivseg vlasnika, registracija istice za manje od emsec dana

sta je moj msledeci korak?

 

ako sam skontao upis novog vlasnika u policiji

jel to uopste potrebno raditi pre registracije?

jel dobijam novu saobracajnu?

Dobijas novu saobracajnu, jedino sto ti ostaje su tablice ukoliko ste sa istog podrucija, a koliko sam razumeo jeste.

Edited by SDSG
Link to comment

jel ima sanse da je prilikom zamene kugle na pezou 207 normalna procedura da se nesto ™ odsece brusilicom i posle zavari? malopre mi se sin vratio iz servisa i ovako opisao postupak...

Link to comment

ziv nisam, znam majstora i dobar je majstor, nije salabajzer, al ovo nisam nikad cuo, a sin nema pojma sta je ovaj sekao i vario, al je siguran da nesto jeste odsekao i posle zavario.  sad je kasno da ga zovem al zvacu sutra da mi objasni sta je to radio..

Link to comment

Ako je zapekla spona, valjda mora da se sece i navari druga ukoliko zagrevanje brenerom ne pomogne da popusti, to ima veze sa trapom ali ne razumem se toliko da znam jel povezano sa kuglama...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...